Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Escitil SSRI gyógyszerről mi...

Escitil SSRI gyógyszerről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok? Tényleg segít a pánikon és a szorongáson?

2020. nov. 24. 09:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%

10


Igen, olvashatsz ilyet, ahogy én is tudok olyan emberről, akinek súlyos allergiás reakció alakult ki egy szem Cerucaltól. Ezek ismert mellékhatások, és nem kifejezetten áll köszönő viszonyban a veszélye azzal, ami hasznot tud nyújtani.


Tudjátok az a nagy probléma, hogy nem vagytok képesek annyira félrerakni a kicsi egótokat, hogy belássátok, az orvos jobban ismeri a dolgokat, mint ti, és ő felkészült, tanult, és felelős abban, hogy jó döntést hozzon. Képes erre, a laikus, szerencsétlen gyks kommentelővel ellentétben. Ha azt mondja valamit szedjen a delikvens, akkor azt nagyon jó okkal mondja.

2021. febr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11


A kérdező tapasztalatot kért, én leírtam, ne kezdj el személyeskedni.


Sokan mégis megbánják hogy xy gyógyszert elkezdik szedni (pl frontin tipikus eset) tele van ilyen jellegű kérdésekkel a gyk.


Megegyszer leírom hogy nyilván állapotfüggő az egész helyzet.


Mind1, nincs időm veled vitatkozni, használd a lepontozást ha nem tetszik valami.

2021. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Aki a frontinnal szarul járt, az nem tartotta be azt, ami a tájékoztatóba is írva van.


Azt kellene megbánniuk, hogy képtelenek az értő olvasásra, elmenni rendesen pszichoterápiára, stb.


Lepontozás? Óvodásnak tűnök?

2021. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekemmis volt tőle orgazmus zavarom 2 hónapig pl egyáltalán nem sikerült. De viszont szorongtam ezért nem ez volt a legfontosabb. És ez a kellemetlen mellékhatás is eltűnt mint mindegyik.

25 N

2021. febr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Sakraf2 válasza:

11.


A probléma hogy 10 perc beszélgetés után felírnak Escitil/Frontin kombinációt. És alvászavarra szorongásra kaptam az esti elalvástól volt szorongásom egy alkoholos reggeli black out után random fejfájasra bevettem cataflámot és annyira megijedtem ettől a hülyeségtől meg a 3 napos rosszul léttől hogy azt hittem tönkre tettem az agyam. Erre felirtak ezt a két gyógyszert amitől még több szenvedésem lett nappalra. Dekoncentrált deperszonalizált lettem írás olvasás nehézséggel folyamat zsibbadás fogott el nem érzem a testem és nincs szexuális étvágyam illetve ejakulációm. Totál indokolatlannak érzem hogy nem beszélgetésre küldtek vagy bármi választ adtak volna hanem barkobáznak azóta tesztekkel. Szörnyű állapotban a magyar egészségügy futószalagon akarnak mindenkit letudni. Hát nem az egom mondja h hagyjam el 2 hét escitil szedés utàn hanem a jozan eszem és érzékelésem ami karosodott a gyógyszertöl mert előtte nem volt ilyen. Bár fura de a hirtelen elhagyás után 3 nappal még több zsibbadás kedvtelenség tájekozodási zavar koncentrációs nehézseg jött elő. Pedig nagyon kevés időt szedtem. Esti szorongás az alvástól es a gyenge depressziom nem jott vissza vagy elő. De ez a deperszonalizáció es zsibbadás szörnyü.

dec. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!