Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jellemző rám az, hogy el-álmod...

Jellemző rám az, hogy el-álmodozom az időt. Fejben élek, a fizikai teendőkkel meg nem haladok. Mi lehetne a segítségemre?

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy belekezdesz a fizikai teendőkbe, mert azzal el is tereled a figyelmedet az álmodozásról. És majd pihenés közben álmodozol.
2020. nov. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Most magamra ismertem. Annyi eltéréssel hogy én nekem ezek az álmodozós időszakok teljesen kiesnek, és csak az órára ránézve lepődök meg hogy mennyi idő eltelt, és semmit nem tudok utána felidézni amit az alatt csináltam. Mint ha egy álomvilágban élnék.
2020. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olvass utána adhd-nak. Ha nem is vagy az, olyasmi dolgok segíthetnek. Első körben pl kezdj el feladatlistát írni. Az összes feladatodat írd fel. És legyen rajta prioritás is a dolgok mellet A,B,C, és elsősorban az A-kat csináld. És minden nap nézd meg a listádat többször is. Ami pedig időponthoz kapcsolódik azt egyből mindent írj be naptárba és használ annyi értesítőt ami elég.


Úgy általában ez a struktúra kell, hogy a fizikai világot alakítsd olyanná ami vezet a teendőkben, mert magadtól elveszel.


Ja és ha egy módod van rá ne egyedül legyél, mert akkor semmi sem állít meg az elszállásban.

2020. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!