Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyedul elo sulyos mentalis...

Egyedul elo sulyos mentalis betegek hogy oldjatok meg a fozest?

Figyelt kérdés
Takarítast, mosast? De foleg a fozest.

2020. dec. 6. 04:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Skizoaffektív személyiségzavar (nem tudom neked mennyire tűnik súlyosnak),a mosást simán megoldom. Főzni néha lusta vagyok, így olyankor enni is szóval inkább szenvedek az éhségtől. Takarítani viszont utálok, de porosodik minden és egy idő után az is zavaró, szóval olyankor kitakarítok.
2020. dec. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Oda állok a tűzhely elé és elkezdek főzni. Csak azért mert mentális beteg vagy nem kell elhagynod magad. Simán élhetsz úgymond hétköznapi életet. 26/L
2020. dec. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Turtles, direkt írtam, h SÚLYOS.

Neked nincs súlyos betegséged gondolom. Na nyomas a konyhaba!

2020. dec. 6. 19:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem élek egyedül,de a rokonaim sokat dolgoznak,kb reggeltől estig szóval kb egésznap egyedül vagyok.Rám szokták bízni a takaritást,de néha még annyira sincs életkedvem,hogy fel kellni se akarok(igen,elég durva depresszióval küzdök már évek óta,erre jön még rá a szétszórságom és a szorongás...)De,amikor éhes leszek,érsd úgy hogy kb egésznap nem eszek semmit,akkor csinálok vmit magamnak,elég a napi stresszel és a gondolataimal megküzdeni.Takaritást meg csinálok,ha már tényleg nagy a rendetlenség és már nekem is sok.
2020. dec. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Leírnád milyen problémával küzdesz? Hátha tudnék segíteni
2020. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Az enyém is súlyos. Pszichotikus depresszióm van és van hogy felkelni sincs erőm, de muszáj mert valamiből élni kell, ügyeket el kell intézni, lakás sem takarítja ki magát. Szóval csak akarat kérdése minden
2020. dec. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha csak akarat kerdese lenne minden, akkor az egesz pszichiatriat meg lehetne szuntetni. Hagyjuk mar ezt a szoveget. Orulok Turtles h te le tudod kuzdeni, de rengeteg ember nem, ez nem csak akarat kerdese, ez egy baromsag.
2020. dec. 13. 11:48
 8/10 A kérdező kommentje:
Latom azota mar nem Turtles a neved. Na mindegy, mindenki tudja kinek szolt az uzenet.
2020. dec. 13. 11:50
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem vagyok teljesen jártas de van egy ötletem.

Nem tudom mennyi kész étel, nasi van otthon. Ha van akkor ezt tűntesd el mert szerintem így hamarabb nyúlsz ahhoz amikor megéhezel. Talán ez kicsit rákényszerítene de egyébként ne erőltesd ha nagyon nehezedre esik. Inkább rendelj valami finom és egészséges ételt.

Szerintem erre nincs igazán jó tipp ha nagyon magad alatt vagy csak az, hogy légy türelmes magaddal gyógyulgass lelkileg és előbb utóbb eljutsz oda hogy rátudod venni magad ezekre.

Abszolút megértem miért zavar ez hogy "csak akarat kell". Valamilyen szinten ez igaz is de ehhez el kell jutnod először oda hogy tényleg csak ennyi legyen. Úgyhogy légy türelmes első soron azzal foglalkozz most amitől jobban vagy utánna jöhet a többi

2020. dec. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Be kell fizetni kantinba s az ebéd meg van oldva, vacsorára meg reggelire lehet kenyeret szalámival meg sajttal enni. A takaritás lehet rosszabb, olyan bútor kell ami bem pórfogó vagy nem tudom meg nem szőnyeg kell habem padló amit a moppal fel lehet mosni.
2021. febr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!