Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Robotpilóta üzemmód?

Robotpilóta üzemmód?

Figyelt kérdés
Van amikor érzéketlenné válok és nem veszem fel a külső ingereket, szedek antiderpesszánst és nyugtatót is. Most éppen szenvedek, kedvem semmi álmos vagyok de nem megy az alvás és semmit nem tudok élvezni így frusztrált vagyok, bevettem egy szem bogyót hogy legalább a kedvem jobb legyen. Annyira zavaró ez az érzéketlenség néha hogy nem vagyok képes emberi érzelmekre.. 20/f
2020. dec. 6. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el sportolni természetbe járni, szedj jó fajta multivitamint. Próbáld ki az 5-HTP nevű természetes anyagot. Senki nem tud segíteni rajtad kizárólag te önmagadon.
2020. dec. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. Én mozgok meg szedek rengeteg vitamint és étrend kiegészítőt de nem változtat semmin.
2020. dec. 6. 11:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Szedsz antidepit, nyugtatot, mindketto tompit mint az allat. Megis mit varsz? Mitol kellene porognod? En 3 pszichiatriai gyogyszert szedek, 12 ora alvas mellett is olyan vagyok mint a mosott sz*r.
2020. dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én valamiért most ideges vagyok.
2020. dec. 6. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos, nyugtató antidepresszáns nem oldja meg ezt a helyzetet.

Sőt, szerintem ront. Ha drogoztál mostanában, az okozhat ilyen letargiát. Ha nem élsz ilyen szerekkel akkor, vagy a belső problémáid forrásán gondolkodj el vagy vedd igénybe szakember segítségét. Itt a gyk-n kicsi az esélye hogy megoldást találsz.

2020. dec. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

gyakorolj napi szinten egy kevés meditációt is 15-20p bőven elég

csináld egy 2 hétig folyamatosan - hátha az segít..

2020. dec. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!