Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami fura dolog történt...

Valami fura dolog történt velem. Mitől lehetett?

Figyelt kérdés

Múltkor amikor aludtam és éppen álmodtam valamit, már nem emlékszem pontosan hogy mit, akkor hirtelen kinyitottam a szemem, azaz felébrettem. De nagyon furcsa volt, mert valahogy nem láttam olyan tisztán és nem tudtam megmozdulni!

Csak bámultam a falat, de képtelen voltam megmozdulni. Nagyon megijedtem. Csak pár másodpercig tartott, aztán hirtelen elmult és már újra tudtam mozogni... Komoly! Ez meg mi volt, tudja valaki? Ez lenne az alvásparalízis?


2010. aug. 12. 01:21
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem is voltál ébren igazán és azért hitted azt hogy nem tudsz mozogni mert igazából nem is akartál megmozdulni és még aludtál aztán akkortól tudtál mozogni mikor igazából felébredtél

de ez csak egy tipp

szerintem nem kell megijdeni

2010. aug. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mondjuk lehet alvásparalízis is de annak más jelei is vannak nem? nem csak az hogy nem tudsz mozdulni bár nem tudom pontosan
2010. aug. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__57..


volt már itt ilyen kérdés nézd meg...

2010. aug. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egyértelmű, hogy alvási paralízised volt.
2010. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!