Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan fogadjam el ezt a szar...

Hogyan fogadjam el ezt a szar helyzetet alkohol nélkül?

Figyelt kérdés

Rohadtul utálok ebben az országban élni. Volt szerencsém németben tölteni fél évet, reméltem, hogy motiváló lesz, de csak azt értem el, hogy depressziósabb vagyok, mint valaha, mióta visszatértem. Még legalább 2 évig ez van, és annyira elegem van, hogy nem tudom elmondani.


Jelenleg be vagyok rúgva. Azért is vagyok képes kiírni ezt a kérdést. Ez hetente 1-2 alkalommal fordul elő, mivel nincs többre pénzem. A májam sajnos elég gyenge, így félek, hogy még ez a kevés alkalom is káros lehet. De úgy érzem, e nélkül nem bírom.


2020. dec. 10. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Mi az ami miatt utálsz itt élni?
2020. dec. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Omega-3 segíthet a depresszión.
2020. dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Itt nem az ország a hibás, hanem Te vagy az elégedetlen alkoholista, ezzel nézz szembe.
2020. dec. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Menj Afrikába, vagy Indiába majd megtanulod értékelni a hazád... Önsajnáltató nyomorult alkesz.
2020. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Iszonyat rosszul érzem magam amiatt, hogy itt nincs jövőm. Fizetések alacsonyak, az élet drága, Németországban szó szerint kevesebb pénzből sokkal jobban tudtam élni, a legjobb ételeket ettem, a legjobb italokat ittam, egy régi, de gyönyörűen felújított házban/szobában laktam, miközben itt minden szar, a szobámban hullik a fal, csak bemegyek a boltba és minden alacsony minőségű, semmi izgalmasat nem lehet kapni, és még a pénztáros is csak egy fasznak kezel, az emberek sokkal ellenségesebbek, nincs semmi "nemzetköziség", kint egy erősen multikulturális környezetben éltem, a város egész kerülete szinte külföldiekből állt, a lakótársaim is lengyelek, franciák, hollandok, arabok, afrikaiak voltak, mint az egész városrész, és mindenki képes volt emberként kezelni. Autista vagyok, és egyszerűen életemben először otthon éreztem magam.


Omegát szedek, antidepresszánst is. Sajnos ennél kicsit többre lenne szükség, természetesen egy normális pszichológiai kezelésre nincs pénzem. Covid alatt még a pszichoterapeutámat sem láthatom.

2020. dec. 10. 21:20
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Pia helyett szerezz drogot
2020. dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Na én pont a multikulturalitás amitől fejvesztve menekülnék. Nincs identitászavarom. Viszont tudva hogy beteg vagy, visszavonom a sértő szavaimat, bocsánat.
2020. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Motiváld azzal magad, hogy ha józan maradsz, akkor több esélyed lesz újra kimenni Németországba, akár hosszabb időre ezúttal.
2020. dec. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező nagyon sajnálom, hogy így érzel, és 100%-osan megértelek. Erre az a megoldás, hogy költözz vissza Németországba, amilyen hamar csak lehet. Én 4. éve Hollandiában élek, és felfoghatatlan a különbség a 2 ország között. Itt az emberekre ha ránézel az utcán mosolyognak, vagy rádköszönnek, míg Magyarországon ellenségesen méregetnek/bámulnak. Ha orvoshoz el akarsz menni, szószerint bármilyen vizsgálatra be tudsz jutni maximum 2 hét alatt még most vírushelyzet alatt is, gondolok olyanokra mint az MRI, ultrahang, vagy bármi más, pl pszichológushoz is ugyanúgy el tudsz járni. Magyarországon meg vársz 2 hónapot egy komolyabb vizsgálatra, és örülsz, ha emberszámba vesznek. Aztán ott vannak a fizetések, amiről bővebben már nem is kívánok beszélni. A családom hiányzik, de őket rendszeresen látogatom (nem most, de amint jobb lesz a jelenlegi helyzet megint fogom). Úgyhogy kérdező hajrá, ne add fel az álmod, a piát tedd le, dolgozz hogy legyen megtakarításod és költözz el!
2020. dec. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En panikbeteg vagyok szorongassal depresszioval fobiaval "vegyitve" oszinten szolva en is a piaba menekulok csak kitudja meddig bi3ja aszervezet foleg ha a depi miatt mondjuk az ember nem eszik meg jobban kikesziti de biztos nem tesz jot hosszu tavon en is lefogytam meg minden szarsag de nem izgat
2020. dec. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!