Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mentalis betegségem...

Milyen mentalis betegségem lehet az,hogy minden nap fáj a fejem a sok agyalástól ?

Figyelt kérdés
Hirtelen rohamként rámtör az agyalás és dühös szorongo leszek. Ez általában a múlt beli eseményeken vagy emberek okozta sérelmeken alapszik.Bármilyen kis dolog felidegesít amit az emberek csinálnak. Bosszut tudnék alni legszivesebben azokon akik megbántottak. Nem birom elviselni az igazságtalanságot. Teljesen más vagyok mint mások. Hamar megsértődöm és felhúzom magam mindenen. Amikor nincs agyalás akkor kitisztul minden és önmagam vagyok.Haragszok magamra is,hogy hülyeségeket csináltam fiatalon. Befolyásolhato voltam.Valami szemelyiségzavar ez a sok őrjítő agyalás ? Tönkreteszi a boldogságomat. Koncentrálni se tudok semmire. Ha lefoglalom magam akkor is előtör.
2020. dec. 12. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez közönséges generalizált szorongás, én is ilyen voltam majd teljességgel ahogy felvázoltad magad. Jártam pszichoterápiára, ma már teljesen más ember vagyok.
2020. dec. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
sok ember van ezzel így szerintem, mást nem tudsz tenni mint ezután azt teszed amit jónak látsz. egyébként meg tudlak érteni, a szorongás és az agyalás az okos emberek jelelmezője.
2020. dec. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt nagyon rosszul látod, egyáltalán nem az okos emberek jellemzője a múlton való rágódás, agyalás. Felesleges lelki teher, de ezt egy "beteg" embernek nem tudod megmagyarázni.
2020. dec. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet,csak az az érdekes,hogy ez akkor is rámtör,ha nem szorongok.Jön és egyre erősödik a sok gondolat. Aztán hirtelen kitisztul a világ.
2020. dec. 12. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!