Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lelhetem meg a lelki...

Hogyan lelhetem meg a lelki nyugalmat?

Figyelt kérdés
Egyedüllétre vágyom, mégis vágyom arra hogy valaki egyedül legyen velem. De úgy hogy csak mi ketten, távol a világ zajától, átbeszélni az életünket, együtt sírni, nevetni.. nem törődni semmivel. úgy 1 évig tudnám ezt folytatni, vagy még többet. Én személy szerint úgy érzem csak így tudnám megtalálni a lelki nyugalmat. Van rá más lehetőség? Érez még valaki hasonlóan?

2020. dec. 13. 02:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán meditálnod kéne.

Vagy túrázni azzal aki fontos neked.

Mikor a párommal elmegyünk túrázni, olyan érzés mintha csak mi lennénk az egész világon.

2020. dec. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magányos vagyok
2020. dec. 13. 02:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A meditáció valóban hasznos lehet. Mivel ezek a vágyak jelenleg csak nyomasztó gondolatok a tudatodban. Jobb lenne elengedni őket, és megtalálni az örömöket a "jelenben" is.
2020. dec. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Békülj ki magaddal, a testeddel, fogadd el magad olyannak, amilyen vagy.
2020. dec. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Én Istennel találtam meg a lelki békém. Elvette a magányomat, célt és értelmet adott az életnek. Ehhez viszont meg kellett ismernem Őt a Bibliából (és nem a vallásos emberi elképzelésekből). Ha te is meg akarod ismerni, írj privátban!
2020. dec. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!