Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvászavar elegem van 18/F?

Alvászavar elegem van 18/F?

Figyelt kérdés
Amióta vége a sulinak, megint alvászavarral kűzdöm. Heti 3x járok futni, és akkor sem tudok utána sem aludni. Egyszerűen valahogy a lelkem nem kívánja. A testem szeretne, mert fizikálisan fáradt vagyok, de valahogy egyszerűen "nincs kedvem" aludni. Forgolódom órákat, eldöntöm hogy alszom, leteszem a telefont, 1 óráig Forgolódom, és újra megint nyúlok érte.. Amikor suli volt nem volt ez. Illetve átlagos nyarakon sincs ez, amikor lent vagyok egész nap este 11ig haverokkal, utána hazajovok és 5p után alszom. De én ebbe beleőrülök. Tönkretesz teljesen. És kitudja még mennyi ideig lesz ez a helyzet.. Amikor jött a karantén elsőnek, örültem neki. De mostmar úgy vagyok nem hittem volna hogy egyszer ezt mondom, de iskolába szeretnék járni.. Szerintetek kb mikor lehet suli? Illetve vannak erre tippek?
2020. dec. 14. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos biztosan nem könnyü.Igyál valamilyen gyógyteát ami megnyugtat.
2020. dec. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Stresszes vagy?
2020. dec. 15. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,szorongom sajnos, régebben pánikbeteg voltam. De nekem az a jó ha mozgásban vagyok, folyamatosan megyek amikor belemegyek minden helyzetbe, keveset vagyok otthon. De erre most nincs lehetőség. Állandóan izgulok és nemtudom hogy mitől
2020. dec. 15. 10:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont ez az oka sajnos, nekem is volt néha ilyen probléma
2020. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!