Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipolarisok ti volt hogy...

Bipolarisok ti volt hogy maniasan ereztetek kesztetest barmilyen szabalytalankodasra vagy csalasra?

Figyelt kérdés
Miket csinaltatok? Es hogy fekeztetek magatokat?

2020. dec. 14. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ekem büncselekmény jár az eszembe. Rá se ráncs. Ne csináld
2020. dec. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azt mondtam –mostmár ennek köszönhetően volt🙃– barátomnak, hogy nem szeretem a f*szt...


Legyetek türelmesek magatokkal, sok idő, de átlátod jobban, ilyesmi kis 💩 miatt elveszíteni embereket, valami felfoghatatlan szörnyű.

2020. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalásra sajnos igen, meg is tettem, nem egy volt kapcsolatom alatt.
2021. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben zaklattam azokat (fizikailag és nezen is), akik valaha valami rosszat tettek ellenem, ez lehetett bármilyen apró dolog. A piacról is gyakran elcsentem dolgokat (de csak azoktól, akiknek volt bőségesen árujuk meg pénzük), továbbá elég sokat ittam és kimondottan csak töményet, ami nagyban hozzájárulhatott a gyakori hangulatingadozásainhoz. Mazochista is vagyok, néha direkt kiprovokáltam, higy megüssön mondjuk egy idegen vagy távoli ismerős, a hajamat tépkedtem, vagy éppen neten rendelgettem egy csomó dolgot (nem mintha nagyon sok pénzem lett volna). Egy ideje a tüneteim enyhültek tinédzserkor óta, de én pl. sosem jártam orvoshoz és nyugtatón kívül semmit nem szedtem soha. 23/L
2021. jan. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!