Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen zavara lehet annak,...

Milyen zavara lehet annak, aki random elkezd fényképezni engem a buszmegállóban?

Figyelt kérdés

Nem, nem vagyok celeb!


Az eset ma történt, miután munka végeztével álltam a buszmegállóban és vártam a buszt. Egy nő megjelent, beallt elem és rezzenéstelen arccal elkezdett a mobiljaval fotózni engem. Elején azt hittem, hogy útban vagyok és valamit mögöttem akar fotózni ezért félrealltam. De ő meg fordult utánam. Majd megint fordultam és ő is utánam. Ekkor rakerdeztem, hogy most engem fotoz? Azonnal törölje ki! Majd ő visszakerdez, hogy szóltam én magához? Nem! Szóval hagyjon engem békén. Majd tovább körözött körülöttem, mogem osont, oldalról is próbált fotózni, és amerre próbáltam elfordulni, úgy osont sunyi módon utánam. Majd mikor megjott az ő busza, akkor fogta a telefont és berakta egy nejlon zacskóba. Végig magában beszélt. Majd a buszról is még szúrós tekintettel magyarázott felém.


Elég talpraesett szoktam lenni ilyen helyzetekben, de a végére azt vettem észre, hogy már remegek. Az volt igazán ijesztő, hogy nem hagyta abba.


Szóval most ki tudja milyen pszichopata telefonján ott van rólam egy rahedli kép.


Úgy nézett ki amúgy a szitu, mintha a nő direkt vadászna valakire, akiről csinálhat képeket.


Erosen kétlem, hogy Angelina Jolie - nak nézett volna!



2020. dec. 15. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Előveszed a telefonod és fotózni kezdesz te is, urambocsá videózni. az kiakasztja az ilyeneket
2020. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂
2020. dec. 15. 13:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Véletlenül kiütöd a kezéből a telefont... Aztán nem fotóz
2020. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szájmaszkban voltál, szóval nem sokat tudott lefényképezni.


1. Nem fotózott. Fogadok nem hallottál semmi fényképezés hangot. Csak félre értetted. Nagyon félreérthető helyzetek vannak, amióta tapasztaltam, nem gondolok rosszra.


2. Úgy látta, hogy csúnyán nézel rá, és bizonyítékot akart szerezni.

2020. dec. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dehogynem fényképezett :D ennyire hülye nem vagyok. 1,5-2 meter távolságra volt tőlem.. És velem szemben állt. Majd ahogy el akartam fordulni fordult az arcomba a telefonjaval.. Majd eltette miután raszoltam. 2 perc múlva ugyanúgy mászott bele a kepembe. Akik mögöttem álltak azok is furdultak már hátra, hogy ne legyenek benne..
2020. dec. 15. 19:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Milyen szájmaszkod van?

Ha egyedi akkor azt fotózta :D :D


Ha nem akkor részvétem! Egy bolonddal volt dolgod...

2020. dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sebészi...
2020. dec. 16. 15:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Van a zaklatásnak egy olyan formája, hogy felbérelnek erre a célra embereket, akik követik a célszemélyt. Nem tesznek semmit, csak követik, hogy kikészítsék idegileg, és a végén már mindenkire gyanakodjon, mindenkiben zaklatót lásson. Ez a nő ilyesmitől szenvedhet, és ha magában beszélt, akkor már alaposan kikészíthették. A fényképeket is azért készítette, mert vagy hasonlított a kérdező valamelyik zaklatójára, vagy volt nála olyasmi, amire érzékennyé tették. Erről már szakirodalom is van. Például színekre, bizonyos mozdulatokra is érzékennyé lehet tenni embereket, ha előtte valamilyen agresszió érte ennek kapcsán.
2020. dec. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!