Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan hozhatnám egyedül...

Hogyan hozhatnám egyedül helyre magam?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok. Már úgy 2 éve, aztán ez a vírus is rátett még egy lapáttal. Mostanában sokaktól hallom hogy depressziósak lettek.. Ez a kijárási korlátozás tönkreteszi az emberi kapcsolatokat. Én már annyira magányos vagyok, konkrétan semmi értelme az életemnek. Egyre súlyosabb lesz a depresszióm s nem tudok mit tenni ellene. Pszichológusra gondoltam már, de pénzem nincs rá.. Meg hát olyan hogy suli pszichológus a mi sulinkban nem létezik amíg itthonról tanulunk.. hozzá jártam már de lósz@rt sem segített. Minden nap megfordul a fejemben hogy öngyilkos leszek, de mégis várok még valamire. Barátaim nincsenek. Családom, rokonaim meg elvannak a maguk kis életével. Sz@rik rám mindenki, akkor mi értelme is van a létezésemnek? Áh, semmi.. :)

2020. dec. 18. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Meglep, hogy a suli pszichológus a távoktatás alatt nem "elérhető". Én is tanuló vagyok még és ugyanúgy folytatjuk a beszélgetést csak online. Biztos nem lehet e-mailben vagy valahogy beszélni vele? Meddig jártál hozzá? Lehet több idő kell ahhoz, hogy változzanak a dolgok.

Ilyet ne mondj, hogy nincs nincs értelme a létezésednek! Nem véletlenül vagy te is itt!

Ha valamiben tudok segíteni írj nyugodtan!

2020. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
2020. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Ha szereted a kuttyokat, segíts be mehelyeknek a kutyasétáltatásba (ha van a közeledben). És még sporttevékenységnek is számít, de nézz utána, hátha nem kell ez idő alatt maszk (20 óra előtt jöhet szóba ugyebár, egyelőre).


Egy kis szocmunka, a kutyusok meg örülni fognak neked. Nem mondhatod, hogy a kutya se törődik veled. :)

2020. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A depresszió egy betegség, nem lehet "egyedül helyrehozni magad", pszichiáter segítségét kell kérni. Sajnos ma még mindig stigmát kap, aki pszichiáterhez jár, pedig nem kéne, hogy így legyen.
2020. dec. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!