Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit éreztetek kventiax tól?

Róbert dávid kérdése:

Mit éreztetek kventiax tól?

Figyelt kérdés
Én reggel 50 mg délben 50mg este 50mg ot szedek,a rossz gondolatok eltüntek,hallucinációk is viszont nagyon álmosít és szedál.29/F

2020. dec. 22. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Fú, én egy fél szemet vettem be, de 2 napig aludtam tőle + még 2 napig totál zombi voltam. A kukában landolt a teljes doboz gyógyszer. Öcsém ezzel elefántokat lehetne ölni!
2020. dec. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szedulok nagyon nemtudom hogy a kventiax tol van e
2020. dec. 22. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Szédülhetsz tőle. Amikor én elkezdtem szedni, egyszer majdnem elájultam az utcán. Azóta (tizenéve) csak este szedem, túl sokat már nem érzek, annyit, hogy bevétel után egy órán belül le kell feküdnöm, mert elvesz minden erőm.
2020. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ROhadt álmos és non stop éhes lettem tőle, plusz olyan érzés volt, mintha leégne az agyam.
2021. jan. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

álmos vagyok kicsit

100 mgt vettem be

2021. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!