Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szörnyen depressziós vagyok?

Szörnyen depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon depressziós vagyok. Suliban bukásra állok 4 tantárgyból, totál elcsúsztam a digitális nyavalya miatt. Ma az egyetlen barátommal is összevesztem, ki tudja, mi lesz a vége, talán elveszítem. A családommal alig voltam ma egy nézeteltérés miatt. A két nagyon jó "barátom" egyszer sem keresett az elmúlt hetekben, teljesen cserben hagytak. A bátyámmal szintén nem beszéltem, mert ideges volt

t (külfölfön él). Utálom magam. Segíteni akarok magamon, nem picsogni. Oké, ebbe bele fogtok kötni, de nem érdekel. Tudom, vannak nagyobb gondok is, de nekem ez is durva már. De nem értem, én mindig kedves vagyok, jószívű, mégis megszívom. Miért?



2020. dec. 23. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Nyűgös vagy. Majd kitisztul az ég. Ha elmúlnak az ünnepek, vesd bele magad a tanulásba, csak nem vagy tán annyira ostoba, hogy 4 tárgyból is megbukj. Bizonyítsd be magadnak! Hajrá!
2020. dec. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen lényegtelen,fölösleges dolgokon rágódsz,nyugodj meg,évek múlva már röhögni fogsz rajta,hogy régen milyen semmitmondó dolgokon járattad az agyad.
2020. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze, igazatok van.
2020. dec. 23. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!