Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha senkinek nem...

Mit tegyek ha senkinek nem vagyok fontos?

Figyelt kérdés
A szüleim engem tartanak az elbaszott gyereknek, a másik két testvérem a minden, a testvéreim szerint csak megkeserítem mindenki életét, barátaim csak 1-2 van, ők is inkább felszínesek... egyedül a párom akinek számítok de attól félek, ha ekkora roncs vagyok neki se sokáig... Tényleg ennyire rossz ember lennék, hogy senki szeretetét nem érdemlem? Nem vagyok már tini, szóval ez még csak nem is kis tini hiszti, 21 éves vagyok...
2020. dec. 25. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

Szóval a párod senki?

Most mit szeretnél?

Sajnáljuk?

2020. dec. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Ne csak a családodtól várd a pozitív visszajelzéseket, mert ők ezek szerint képtelenek rá. Örülj neki hogy van melletted valaki akire számíthatsz.
2020. dec. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy elbaszott, hanem a világ lett az az utóbbi 20 évben. Mit lehet tenni? Meg kell tanulni egyedül is boldognak lenni.
2020. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2020. dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el magaddal foglalkozni, tedd nyugodtan előtérbe a saját dolgod, legyen az tanulás,munka, sport, akár hobby, hagyd őket.
2020. dec. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A párom nyilván nem senki, ő a mindenem és nagyon szeretem őt, de a szüleim annyira belém nevelték, hogy szerethetetlen vagyok és nem érek semmit, hogy állandóan ettől rettegek, hogy erre ő is rájön..

4-es, köszönöm szépen, megnéztem, nagyon jó ez a videó!

2020. dec. 25. 18:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Még nem mondta neked senki és magad sem jöttél rá, hogy minden ember a saját maga számára a legfontosabb ?? Az ember legfőbb dolga az, hogy maga tervezze meg és élje a saját életét, maga felelős önmagáért, nem kell külső segítségre várni és nem kell másokat hibáztatni.
2020. dec. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!