Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Annyira felidegesített ez a közeli személy, hogy kb. 1 órán keresztül remegtem elég durván és nem tudtam leállni, meg beszélni is csak szakadozva. Nehéz időszakon mentem keresztül vele.

Valakinek volt ilyen idegesség miatt.


2020. dec. 26. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan ő miatta nem, de igen előfordul az ijen jellegű idegesség, magas vérnyomás, stressz, adrenalin löket stb jellemzőiként. Mély levegő, a hideg és sok víz csökkentheti a tüneteket.
2020. dec. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem segített semmi, egyszerűen nem tudott leállni a testem. Hiába nyugtattam magamat.

Olyan volt mint ha valami remegőgörcsöt kaptam volna.

2020. dec. 26. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, sajnos ilyet elő tud fordulni. Ami ilyen esetben segíteni tud az az, hogyha leülsz, kihúzod magad, majd alkalmazod a 4x5-ös szabályt. 5 másodpercen keresztül beszívod a levegőt, ugyaneddig bent tartod, majd ugyanennyi idő alatt kifújod, majd ugyanúgy 5 másodperc múlva megismétled ezt még 1-2x. Érdemes egy pohár vizet inni, esetleg enni valamit.

2020. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!