Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki sokszor gyerekesen...

Van aki sokszor gyerekesen viselkedik felnőttként?

Figyelt kérdés
Lassan 40 leszek és sokszor csak poénkodok,meg komolytalanul fogok fel dolgokat és röhögök mindenen. Mintha tini lennék. Más is van így ?
2020. dec. 27. 17:24
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Ritkán
Probalom titkolni
Igen és így érzem jol magam
28 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem.
2020. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen akarok majd lenni, majd 40 évesen, mert nem kell mindig komolyan venni az életet, egyszer él az ember élvezni kell azt a kis időt amit itt a földön töltünk.
2020. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Persze :)
2020. dec. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én is így vagyok, fene se akar "vaskalapossá" felnőni, akkor inkább örökre hippi leszek :)
2020. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha gyermekkori környezetben vagy, akkor a regresszió lehet természetes pszichológiai jelenség. Viszont utalhat arra is, hogy valami olyan stresszorral küzdesz, amit nem sikerül megoldani - ilyenkor a regresszió egy ún. maladaptív megküzdési mechanizmus (ld. megküzdési módok Anna Freud szerint). Amitől mindenképp el kell különíteni, az a munkából fakadó kiégés miatti cinikussá válás, mert a kiégés nehezen visszafordítható.
2021. jan. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kèrdezô! Akkor Te egy „örök gyerek“ vagy. A sok nevetès egèszsèges, ès a jó hangulat is. Talán jobb is igy, mert sokan depressziósak a mai világban, egèsz fiatalok is.
2021. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!