Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 3 hónapnyi antideresszáns...

3 hónapnyi antideresszáns szedése után belefér stresszhelyzetben kissebb pánik roham?

Figyelt kérdés

Nagyon megilyedtem... Azt hittem nem jön elő többé. Ez az időjárás is befolyásolhat?

Tünetmentes mikor leszek?



2020. dec. 30. 01:25
 1/3 Angel3000 ***** válasza:
75%
Szia! A depresszió kezelèse hónapokig tart, ès a tûnetek lezajlása után a gyógyszeres terápiát mèg tûnetmentesen is folytatni kell egy ideig. Ismètlôdô depresszió esetèn, többedik „visszaesès“ után pedig megelôzèskènt a tartós gyógyszerszedès a javasolt. Mindenkèppen èrdemes fejlesztenûnk a stressztûrô kèpessègûnket is, legyûnk aktivak, legyen társaság èletûnk.. Sajnos, a mostani Virús helyzet miatt nem lehet gyakorolni! Az èlet akár naponta termelhet olyan esemènyeket, amiket, ha nem tudunk kezelni, vagy nincs kivel megbeszèlni otthon, akkor okai lehetnek újabb ès újabb depressziós idôszakoknak. Egy jó tanács: a humor a legjobb gyógyszer. Nevettetô vidám filmek nèzèse! Valószinû, hogy másfajta gyógyszert kellene szedned, ezèrt forduljál orvoshoz.
2020. dec. 30. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Elmondom, hogy akinek van idegrendszere, annak pánikrohama is lehet bármikor az élete során. Egy tűzoltónak, mélytengeri búvárnak, de még a pápának is. Max az ingerküszöb nem egyforma.
2020. dec. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Oh köszönöm a válaszokat. ☺️ Megnyugtató hogy ez nem azt jelenti hogy baj van velem.

Folyamatosan szedem a gyógyszerem nem tervezem abba hagyni. Amúgy megviselt a tegnapi földrenges meg a párom éjjel felébresztett hogy rosszul van és akkor jött a pánik roham.

Lehet hogy ez most egy kicsit sok volt nekem.

2020. dec. 30. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!