Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek kenyszergondolatok?

Róbert dávid kérdése:

Ezek kenyszergondolatok?

Figyelt kérdés
Tehat az van hogy pl mintha anyukam fejet masnak latnam de tudom hogy az nem valos megis mas fejet kepzelek oda. Vagy hogy a takaromon egy dollar jel van pedig nincs is ott tudom.neha ezekmiatt nyugtalan leszek.valamikor nagyon elojonnek valamikor kevesbe,valtozo.szedek gyogyszert kventiax anafranil rivotril amitrex.29F

2021. jan. 2. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul vagy gyógyszerezve, valószínűleg túl vagy gyógyszerezve, ezek a gyógyszerek egymást ütik. Ezt már ezerszer elmondtam. Menj másik orvoshoz, mert amíg ennél maradsz, addig soha nem múlnak el a problémáid.
2021. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sürgősen beszelj a pszichiatereddel- vagy irány a területi pszichiátriai gondozó
2021. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!