Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy a kényszergon...

Lehetséges, hogy a kényszergondolatok valóra váljanak, ha az attól való félelem "rezgéshulláma" az univerziumban bevonzza azt a rossz dolgot?

Figyelt kérdés
2020. dec. 14. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges.
2020. dec. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy az univerzum vagy milyen más dolog miatt (sosem hittem az ilyesmiben) de többször tapasztaltam és láttam a környezetemben, hogy egy negatív gondolkodású ember csupa negativitást vonz maga körè.

Akár személyiség jegyèben, magával szemben negatív akár a gondolkása. Pl anyukám mindenben a rosszat látja, sosem gondolkodik pozitívan és csupa ilyen 'szerencsètlen' dolog történik vele.

Nyilván lehet csak a vèletlen műve az ilyesmi, de mintha lenne benne valami...

2020. dec. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges szerintem.

Nekem nagyon sokszor volt már úgy, hogy a negatív gondolatokkal bevonzottam a rosszat. Aztán amikor sajnos be jön, azt szoktam magamba momdani, basszus ezt megéreztem, miért kellett ezt...

2020. dec. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!