Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért félek a munkavállalástól?

Miért félek a munkavállalástól?

Figyelt kérdés
Pályakezdő álláskereső vagyok, már több helyre beadtam az önéletrajzomat, de eddig nem vettek fel dolgozni sehova se. Irodai adminisztrátornak szeretnék menni, a végzettségem miatt. Rettenetesen félek, és nem tudom miért. Félek attól, hogy be kell mennem az állásinterjúra, félek attól, hogy meg tudok e csinálni mindent, amit a munkámban kell. Ha beadom valahova az önéletrajzomat, félek hogy megcsörren a telefomom, hívnak állásinterjúra. Nem tudom mi fog történni, mit kell csinálnom, félek az ismeretlentől. Hogy tudom ezt leküzdeni, hogy ne legyen gyomorgörcsöm, ha a munkavállalásra gondolok? Pedig szeretnék pénzt keresni, mégis nagyon félek.

2021. jan. 2. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokaknak ismerős ez a probléma (nekem is)... Idővel egy kicsit lazulsz, rájössz, hogy csak nyerhetsz, nem veszíthetsz. Ha nem vettek fel, gondolj arra, ők veszítettek egy lelkiismeretes embert a te személyedben. Ha pedig felvesznek, mindketten nyertek. Drukkolok neked -helyetted-, csak nyugi.

És egy kis humor is segítő:

[link]

2021. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ember az ismeretlentől fél a legjobban. Majd belejössz, nyugi.
2021. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ki kell lépned a komfortzónádból, elvárásoknak kell megfelelned.

Normális, hogy félsz, de a kezdeti lépések után átlendülsz ezen majd.

Én is nagyon féltem ebben az időszakban, meg később is, amikor valami teljesen újat kellett csinálnom.


Nem az a bátor, aki nem fél, hanem az, aki a félelme ellenére is cselekszik!

2021. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!