Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másnál is alakult ki pánikbete...

Másnál is alakult ki pánikbetegség, szorongásos zavar a karantén időszakaiban 2020-ban?

Figyelt kérdés
Ha igen írjátok le a történetetek, tapasztalataitokat esetleg hogy mitől lettetek jobban? Sajnos nálam is kialakult egy erősebb pánikbetegség és szívesen meghallgatnám a tanácsaitokat. Előre is köszönöm a válaszokat.

2021. jan. 5. 22:27
1 2
 11/11 anonim válasza:
(A 10. vagyok)szuicid hajlamaim (főleg az osztályom miatt)De már azt hiszem ezek enyhültek nálam, de nem mertem elmondani a szüleimnek h. már megpróbáltam többször is, mert ismerem anyum és nagyot csalódna/aggódna hogy egyszer megint kísérletezem vele.Szóval nem mondtam el és asszem nem is fogom elmondani nekik. Aki meg ugyan ezzel küszködik, gondoljon arra h. mennyi élményt szerezhet a jövőben ha átvészeli a múltban szerzett sérelmeit.(Tudom annak sokkal nehezebb ez ha a szülei miatt fontolgatja vagy ha a szülei nem foglalkoznak vele,de KITARTÁS!lessz még jobb is!)😊
2021. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!