Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék a monotonitás ellen?

Mit tehetnék a monotonitás ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos, hogy nem panaszkodni akarok, hanem változtatni! Ehhez kérnék kreatív ötleteket, köszönöm!

Minden napom hajszálra ugyanolyan, mintha egy időhurokba kerültem volna.

Szórakozási lehetőségek nincsenek, a munka is monoton, de a nap többi része is mindig ugyanolyan. Barátok nem érnek rá, bulik nincsenek. Max olyasmin tudok változtatni, h nem jobbról megyek a boltba, hanem balról, vagy nem kakós csigát reggelizek, hanem pirítóst. De a lehetőségeim is korlátozottak, nem tudok pl felutazni Budapestre. Ami hobbijaim vannak, azok inkább nyári dolgok. Becsületesen megcsinálom a dolgaimat, utána olvasok, filmet nézek, de azokat is unom már. Szóval kéne valami MÁS.



2021. jan. 9. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Edzés! Nem is tudod, hogy mennyire megváltoztatja az életed. Nem kondira gondolok, (az se rossz) hanem mondjuk gyere Thai Boxra! Annak is inkább a Muaythai ágazatára.
2021. jan. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szívbeteg vagyok, max sétálni tudok, de azért köszi, ment a zöld.
2021. jan. 9. 09:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű a válasz: csinálj mást a szabadidődben.

Tanulj valamit. Olvass mást. Nézz mást. Vegyél fel más hobbit.

Úgy beszélsz a szabaidődről, mintha nem Te dönthetnéd el, hogy mit csinálsz alatta. A hobbijaidról, mintha egy fix listáról kellene válogatnod.

2021. jan. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Úszás sem játszik? Uhh de borzasztó. Akkor tanulj főzni/sütni, ha nem tudsz, vagy menj ki az erdőbe, keress érdekes növényeket, vagy vegyél egy fényképező gépet, csinálj szép fotókat erről-arról. Most csak párat említettem, de légy kreatív. Az élet szép!

Sok sikert!

2021. jan. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!