Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor érezhető javulás az...

Mikor érezhető javulás az Escitiltől?

Figyelt kérdés
December 16 án kezdtem el szedni az Escitil 10 mg os antidepresszánst. Az első héten negyeddel kezdtem utána 3 napig felet tegnap viszont elmúlt már 2 hete hogy a teljes adagot szedem viszont javulást még nem tapasztaltam magamon inkább csak mellékhatásokat. Amióta szedem ezt a gyógyszert teljesen belassította a szívemet meg a légzésemet a pulzusom 60 alá megy és gyenge vagyok. Úgy érzem ez nem az én gyógyszerem és nem tudom mit tegyek. Csak akkor vagyok jobban ha beveszek Frontint mihelyt kimegy a hatása a szorongás visszatér. Amúgy Frontint reggel meg este szoktam bevenni abból is a gyengébb változatot a 0,25 mg osat. Szerintetek nem jó nekem ez a gyógyszer? Sokan mondják hogy kell 4-6 és mire kifejti a hatását de valaki azt is mondta hogy akár 2 hónapba is beletelhet mire jobban érzi magát tőle az ember. De szerintem 2 hét alatt valami javulást érezném kéne nekem is ha valóban jó ez a gyógyszer. Ti mit tanácsoltok? Folytassam tovább vagy pedig váltsak gyógyszert? 18-án megyek vissza a dokihoz addig viszont még sok idő van. Tanácstalan vagyok és elkeseredett. Már több mint 4 hónapja kínlódok nincs kedvem élni se depressziós lettem. Nincs egy olyan napom hogy jól érezzem magam.
2021. jan. 9. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó neked ez a gyógyszer de nem beszélhetek orvos helyett. Akinek jo ez annak viszonylag ez a hatóanyag már ilyenkor rég hat.
2021. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 es én is ugyan így látom ahogy te mert ennyi idő alatt már éreznem kéne javulást.Régen amikor Sertralint szedtem már 2 hét alatt jobban voltam tőle.
2021. jan. 9. 17:59
 3/4 Era50 válasza:
Nekem is ezt irta fel a pszichiater, kb.1 hét után, nár ezeztem a hatását, 2 hét utan pedig már teljesen jól lettem. Persze a problémák nem szüntek meg, de sokkaljobban viselem a megpróbáltatásokat, nem sírok egyfolytában, és nem zsong a fejem az állandó agyalastol. Nekem semmilyen mellekhatása nincs szerencsére.
2021. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végül cseréltétek?
nov. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!