Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Így lehetek kollégista?

Így lehetek kollégista?

Figyelt kérdés
16 évesen depresszióval diagnosztizáltak és a koleszból kitettek akkor. Addig nem mehettem vissza, amíg nem gyógyultam meg teljesen, de az volt a baj, hogy nem is mertem, mert hónapokig jól voltam aztán megint visszaestem. Most 18 vagyok. És szeptembertől óta koleszos vagyok újra. Tudom, most nem számít, mert online suli van, de azért érdekelne, hogy mi van akkor, ha megint vannak arra utaló tüneteim, hogy kezdek visszaesni és nem engednek vissza a koliba, ha ez kiderül? Megint be kell járnom majd? Az a baj, hogy én vissza tartom, ha valami problémám van és nem beszélek róla. Hiába szedem a gyógyszereket, nem vagyok jól.

2021. jan. 9. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Tettél valamit, ami veszélyes és kizáró lett volna amikor kitettek?
2021. jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezért tettek ki? Nekem borderline-os szobatársam volt. Én láttam a papírjait, mert ő úgy döntött, hogy megmutatja, de a koliban senki nem kérte el tőle.

Miért is kéne megmutatni? A fogászati leleteimet sem kérik el, sem nőgyógyászati, sem semmilyen más orvosi papíromat, mert ez magánügy. Akkor?

2021. jan. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!