Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez még mindig a depresszióm...

Ez még mindig a depresszióm tünetei lennének?

Figyelt kérdés

Elég régóta depressziós vagyok nem magam diagnosztizáltam hanem orvos által lettem depressziósnak nyilvánítva.

Kétszer voltam pszichiátrián egyszer még tini koromba 16 évesen két hetet kedélyjavítót írtak fel és elengedték a kezemet akkoriban szakember nem foglalkozott nagyon velem.


Eltelt három teljes év ami alatt úgy ahogy rendeződni látszott az életem viszont 19 évesen ismét pszichiátrián kötöttem ki sokkal rosszabb állapotban mint anno és eléggé súlyosan sérültem lelkileg. Szakember foglalkozott velem de ő is úgy mond túl hamar elengedte a kezemet. Gyógyszereket azóta is folyamatosan szedek. A vírus miatt orvos több mint egy éve nem látott. Úgy érzem,hogy jobban vagyok viszont nagyon sokszor van sírhatnékom, kevésnek érzem magamat,szorongok illetve előtörnek olyan képek amik hála az égnek nem történtek meg csak rémképek formájában előtörnek. Most így 21 éves fejjel azt gondolom,hogy ez még a depressziómnak a tünetei lennének jól gondolom vagy csak túl reagálom?


2021. jan. 15. 13:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen..A depresszión kívül is lehetnek problémák.. Keresd meg őket. Akkor van baj ha tényleg minden rendben van körülötted és mégsem tudod pozitívan látni a dolgokat. Ebben a helyzetben sajnos sokunknál felerősödtek a lelki problémák.
2021. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!