Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen egy párkapcsolat egy...

Milyen egy párkapcsolat egy Borderlineos férfival?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van tapasztalata, legyen szíves megírni. Más a férfi és más a női Borderline?
2021. jan. 15. 17:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Boldogtalan életet nyújt.
2021. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Mintha foggal körömmel féltené saját magát, de az eszébe nem jut, hogy a másiknak is vannak érzései. Azokkal nem foglalkozik, más érzéseit gondolkodás nélkül megsérti, majd még ő zárkózik el.
2021. jan. 15. 19:26
 13/18 A kérdező kommentje:
Azt is tapasztaltam hogy valamilyen manipulatív, önsajnáltató módon érzelmi kinyilatkoztatást csikar ki, és amikor pozitivat kap, "lelép". Mintha az jó se volna jó.
2021. jan. 15. 19:28
 14/18 A kérdező kommentje:
Vagy érezteti ezek után hogy ő ezt nem tudja viszonozni.
2021. jan. 15. 19:30
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia mikor szakítottam a pasimmal én 31 éves nő voltam ő 27

Nekem a volt pasim borderline zavarban szenvedett. Volt hogy elkísértem tündérhegyre, pszichológushoz hordtam. Két évig mindent megtettem neki, semmi se segített.


Nem volt könnyű eset. Bár ahogy tapasztaltam minden borderline más és más. Van aki kicsit nárcisztikusabb, más felrobban idegességében, olyan is van aki szorongósabb.


Discoban ismertem meg. Odajött hozzám elkezdtünk táncolni aztán megcsókolt és még aznap este szeretkeztünk.


Utána naponta találkoztunk. Állandóan dícsért, bókolt, hízelgett levett a lábamról. Puszilgatott, szorítgatta a kezem. Olyan volt 25 éves korában mint egy törékeny kisgyermek. Furcsa is volt már az elején hogy miért kérdezgeti még szex közben is hogy szeretsz? Mennyire szeretsz? Állandóan ezen rugózott hogy szeretem e. Ha nem vettem fel a telefont akkor megivott egy üveg bort és részegen híviott másodjára.


Aztán a kapcsolatunk egyre komplexebbé, mélyebbé vált. Rengeteget beszélgettünk. akkor feltűnt mennyire egyszerűen látja a világot, embereket. Ha összevesztünk akkor azt üvöltötte hogy utál mint a szrt, lek*rvázott és zokogott olyan erősen hogy alig kapott levegőt. De ezek ritkák voltak mert nagyon érzékeny a lelke ezért próbáltam még okot se adni neki arra hogy kiboruljon.


Viszont két év után már kezdtem kiszerlemesedni. Rájöttem hogy nem vagyok én pótanyuka. A párom férfi volt testben de a lelke gyermeki. Körülbelül három éves szinten ragadhatott le. Ha láttál már kérdező kisgyermeket üvölteni, zokogni, sírni, hisuztizni akkor képzeld el hogy egy 27 év körüli férfi csinálja ezt. Na én pszichológusával beszéltem megkérdeztem mikor gyógyul meg a pasim?? Erre azt mondta sajnos nem fog, őstörésnek mondják ezt hogy a személyiség olyan korán sérül amiből nincs visza út.


Beszélgettem vele próbáltam megérteni. Szerettem nagyon de már nem voltam szerelmes. Elmentünk starbucksba ott mondtam neki hogy részemről ennyi volt. Kifizettem a két kávét és felálltam. Ő meg le volt fagyva. Sokszor hívogatott, eljött hozzám virágcsokorral de nem fogadtam vissza. Dührohamokat kapott. Végül ő haragudott meg rám végérvényesen mert éjjel felhívott mondta felakastja magát én meg kihívtam rá a mentőket. Bevitték pszichiátriára pár napra. Ezek után egyszer beszéltünk elhordott minden ócska fostalicska k*rva némbernek és végérvényesen vége volt a két éves kapcsolatnak.


Szóval nem, soha mégegyszer ilyen kapcsolatot.

2021. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én vagyok ilyen és szörnyű.. magammal sem jövök ki
2021. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szörnyű ezeket BPD-sként olvasni. Így tényleg nincs értelme élni. Nem akarok fájdalmat és nyomort hozni azokra, akiket szeretek, de egyedül se tudok élni. Nincs megoldás.
2021. febr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem utolsó... hosszú még az élet...
2021. febr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!