Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziosok, ti mit csinalto...

Depressziosok, ti mit csinaltok, ha nagyon faj a fogatok, es mar lyukas is, de nem akartok fogorvoshoz menni, mert valoszinuleg hamarabb vegetek lesz, mint komolyabb baj lenne azzal a foggal, es akkor minek?

Figyelt kérdés
Marmint minek penzt kolteni ra, meg huzni a fogorvos idejet, mikor olyan emberrel is foglalkozhatna, aki meg akar mosolyogni, vagy elni ugy egyaltalan, vagy csak siman eljotekonykodhatnatok azt a penzt, vagy felrerakhatnatok masnak, hogy kesobb annyira se legyetek teher.
2021. jan. 16. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Megvárnám míg végem lesz.
2021. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

a jukas fog meg a depresszió hogy kapcsolódik össze??


Ezt most nagyon nem értem. Amúgy nem tudom mert nekem még nem volt jukas fogam úgyhogy passz ehhez nem tudok hozzá szóllni.

2021. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Ugyanazt, mint a nem depressziósok.
2021. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 jeverezi ***** válasza:
41%

Húzd ki magadnak. Vegyél be szegfűszeget meg előtte igyál meg vodkát vagy valami erőset és fogóval húzd ki.


Én már csináltam így de kettétört a fogam és végül fogorvos kihúzta normálisan gyökerestül.

2021. jan. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Mondjuk azért, hogy az utolsó napjaim ne azzal teljenek, hlgy a fogammal szenvedek
2021. jan. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Na te se voltál még depressziós!...:)))

A depressziós pont a fájdalom (lelki) elől akar a halálba menekülni. Szerinted majd tűri a fogfájást, ha egyszer arra legalább van megoldás?

Viszont már, nem fájdalmas, csak kellemetlen betegségeket hajlamos az ember depressziós állapotban elhanyagolni. Én pl. már rég elmentem volna orvoshoz, ha nem lennék depressziós, mert hónapok óta csupa viszkető kiütés a testem, véresre vakarom magam. A leheletem se a legjobb, mert van 2 lyukas fogam, de még nem fájnak, csak egy évvel ezelőtt voltam fogászaton és mondták. De nincs kedvem vele foglalkozni, mert nem fáj. Nem érdekel semmi, tényleg szeretnék meghalni, de fájdalmat nem akarok, abból elég volt.

2021. jan. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
ki pontoz le itt mindenkit? :D...
2021. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!