Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi értelme van úgy élni...

Mi értelme van úgy élni hogyha nincs munka?

Figyelt kérdés

Illetve munka az van de sosem vesznek fel és 2012óta tehát közel 9 éve. Körübelül 19-20 éves korom óta van ez persze voltak kisebb alkalmai munkáim de azt hittem hogy mára kitudok építeni kapcsolatokat meg barátnőt illetve ilyeneket. Semmi nem jött össze. És nem magamammal van a probléma mivel ettől persze depressziós lettem és voltam pszicholgusnál is. Nekem volt egy elképzelésem illetve több is ami nem sikerült. Dolgoztam már gyárban is de a nem mondom ki kik miatt ki kellett lépnem. Értelmes visszahuzodó srác vagyok és ahol dolgoztam ott mindig megcsináltam amit kell. De vagy nem jelentenek be vagy csak alkalmiba jelentenek be vagy fel se vesznek és ez megy évek óta aztán van olyan hogy több hónapig semmi. És így kelni meg élni 20 évesen most vagyok 28 tehát 8 éve közben a fiatalságom az egekbe megy borzasztó. Igy élni meg minek hogyha semmi nem jött össze. ÉS egyre jobban már öngyilkos akarok lenni.

28/F


2021. jan. 17. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Munkaerő közvetítő tud munkát ajánlani, főleg gyárit, de jobb, mint a semmi! Az életkedv is hozzállás kérdése. Fel kell állni a székből! Hajrá!
2021. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, csak már 31 évesen. Minden nap felteszem magamnak ezt a kérdést. Esetleg elmehetnél tanulni, nekem is azt kéne.
2021. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mehetnél postára vagy kereskedelembe is.

Keress online teszteket autizmusra, ha az jön ki, hogy az lehetsz, akkor kérhetsz vizsgálatot. Sajnos csak hónapokkal későbbre adnak időpontot, és pénzbe kerül, de kérhető mentesség szociális helyzetre hivatkozva.

2021. jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem a munka fog feltétlen értelmet adni az életednek, ha csak nem azt csinálod amiben örömödet is leled. Kezdésnek inkább próbáld kitalálni, hogy mivel foglalkoznál szívesen és tanuld ki. Nem vagy elkésve semmivel.
2021. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!