Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Drogozásról beszélhetek...

Drogozásról beszélhetek részletesebben a pszichiáteremnek?

Figyelt kérdés

Tudja hogy toltam ezt-azt, de ritkán szokott erről szó lenni.

Még a terápia elején mondta, hogyha bármi témám van, bevihetem és lehet arról szó. Na én szívesen beszélgetnék a drogos élményeimről, következtetésekről, hogy miket gondolok az egészről, vagy mi volt az ami miatt beleragadtam ebbe abba, vagy nagyon megtetszett, vagy épp ellenkezőleg, megutáltam adott drogot.

Szóval ez lehet így szerintetek?



2021. jan. 18. 22:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért van, persze.
2021. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet. Ha nem, akkor keress mást. Nekem volt több pszichiáterem, akik közül csak egy kezdett el negatív beszólásokat tenni. Azt én hagytam ott azért, mert ha egy orvosnak előítéletei vannak egy betegséggel szemben amit kezelnie kell, akkor mi nem fogunk tudni együtt eljutni sehova. Ezt is megmondtam neki mielőtt otthagytam.


Lehetnek, és vannak előítéletek a szerhasználattal kapcsolatban társadalmi szinten, de nem lehet az orvosnak akihez segítséget kéne nyújtania. Attól kezdve a bizalom nem működne.


Szóval nyugodtan beszélj erről a pszichiáterednek. A drogok hatásukat tekintve nagy eltéréseket mutatnak, és nem vèletlenül hasznàljuk pont azt amelyiket. Nagyon sok dolgot mutat meg egy ember személyisègéről melyiket választja.

2021. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6%
Én nem tenném.
2021. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Első kettő, köszönöm. Tud róla hogy miket próbáltam és használtam. Úgy vélem, nem fog negatív megjegyzéseket tenni, azért kérdeztem inkább meg, hogy más is járt-e hasonló cipővel, mi lett a vége. Kettes, köszi a részletes választ!

Hármas, te miért nem?

2021. jan. 18. 22:55
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

3-as

Miért nem tennéd?- elfogadom, de érdekelne az indoklás.

2021. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem tenném, mert hülye lennék elmondani ezt egy orvosnak.
2021. jan. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De miért?
2021. jan. 19. 00:06
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Feljelent rendorsegen
2021. jan. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Dehogy jelent.
2021. jan. 19. 13:42
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelent a rendorsegen azert, mert drogoztal. Az mas kerdes, hogyha azt mondod el neki, hogy embert oltel, vagy mittudomen, akkor kotelessege, de ennyi miatt nem fog tortenni semmi.

Es ha meg tortenne is, esetleg lenne egy hazkutatas, ha nem talalnak semmit, akkor nem is lesz belole ugy.

2021. jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!