Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Drogozásról beszélhetek...

Drogozásról beszélhetek részletesebben a pszichiáteremnek?

Figyelt kérdés

Tudja hogy toltam ezt-azt, de ritkán szokott erről szó lenni.

Még a terápia elején mondta, hogyha bármi témám van, bevihetem és lehet arról szó. Na én szívesen beszélgetnék a drogos élményeimről, következtetésekről, hogy miket gondolok az egészről, vagy mi volt az ami miatt beleragadtam ebbe abba, vagy nagyon megtetszett, vagy épp ellenkezőleg, megutáltam adott drogot.

Szóval ez lehet így szerintetek?



2021. jan. 18. 22:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

Miért? Szerintem a rendőrség soha sem fogja bántani az ilyen problémával orvoshoz fordulókat. Sőt, sok esetben buzdítják a függőket, hogy kérjenek segítséget. Visszaélés miatt meg senki sem ül börtönben. Azért van az elterelés is. Inkább próbálják a függőt társadalmilag hasznossá tenni mint elítélni


Ha leáll az mindenkinek jó, a függőnek is, a családjának is, adófizető ember lesz, kevesebb költséget jelent hosszútávon az egészségügynek, és a rendőrség munkáját is könnyíti, hogy nem örjöngenek mindenhol beállt emberek. Vagy nincsenek kidőlve 10-en minden parkban.

Szóval, miért bántanák azt aki segítséget kér?

Biztos minden héten bemennek minden rehabra, és elviszik azt a 20 embert bilincsben akit ott találnak, hetente cserélődik a társaság. Ez nem kicsit életszerűtlen.

2021. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
Feljelenteni nem fognak, de a kórtörténetedben (vagy mi a neve) ott lesz ez is.És ez még mindig illegális dolognak számit sajna.
2021. jan. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt letilthatod ügyfélkapunk bármikor. Már te állítod be hogy melyik orvos mit lásson.
2021. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Sőt azt is beállíthatod, hogy egyáltalán ne lássák
2021. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Összes ambulánslapodat, zárójelentésedet tudod rejteni ha akarod. Felesleges megmagyarázni. Az orvos ezért van. Aki segítséget kér nem bántják. Egy fogyasztó sincs börtönben, ha mégis minimum egy betöréses lopás van mellette
2021. jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
24%
Lehet így van, de mint leírtam párszor, eszemben sem lenne erről beszélni egy orvosnak,még egy magánorvosnak sem. De persze mindenki azt csinál amit akar.
2021. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!