Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha pszichiáter javasolja az...

Ha pszichiáter javasolja az antidepresszánst, de én nem akarok gyógyszert szedni, akkor visszautasíthatom?

Figyelt kérdés

Szóval én még sosem tettem kárt magamban, és másban sem, úgyhogy bízom benne, így nem utalhatnak kényszer gyógykezelésre. (ez fel se merült a beszélgetés során!!) De az is tény, hogy munkanélküli lettem, és már egy jó ideje szorongásos betegségem miatt nem dolgozom.


Segítséget kértem, és most azt mondta a pszichiáter, hogy megpróbálja felmérni majd, hogy "kell-e gyógyszer vagy sem"...

A kérdés, kényszeríthetnek-e ilyen helyzetben gyógyszer szedésére, ezek alapján, amit leírtam? Esetleg gondnokság alá helyezhetnek-e?


(nem tudom, hogy megy ez, még korábban senki sem javasolt antidepresszánst számomra)



2021. jan. 20. 03:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta kedves kérdező?
2023. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 kovacs magdolna2 ***** válasza:

Ezek rég nem orvosok hanem dilerek,ezért Judit és utazást kap a doki. Fluorokinolon antibiotikum is egy patkanymereg és semmit nem tudnak róla a dokik 49 éve mégisugy írják föl mint a cukrot úgy hogy több millio embert kinyirt.

Ezek gyogyszerugynokok , kérdez meg 20 dokit mi az algopirin hatóanyaga 18 nem fogja tudni. Csak usaban évente 800 ezer ember hal meg orvosi muhiba miatt és ez csak a bizonyított nem a valós. A harmadik halálozási ok a világon a gyógyszerek mellekhatasai.

Az orvos anyagi jólétet a betegek száma határozza meg. Sportot űznek ki tud minél több gyógyszert felirni. És ha orvosi muhiba áldozata leszel még az ügyész is korrupt lesz saját tapasztalat.

jan. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!