Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a baj velem - ha 36...

Mi lehet a baj velem - ha 36 évesen már várom a halált?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy nem tudok bánni a pénzel, így ha egyedül kell megélnem rövid időn belül hajléktalan leszek.

A másik hogy szenvedélybeteg is vagyok. A drogok miatt nem tudok általános életet élni, és akárhogy próbálkozok egyszerűen mindig visszatér a függőségem.

Az egész életem tuti biztos hogy nem tudom már rendbe hozni. Ezek a rossz szokások, berögződések, hajlamok - sokkal erősebbek nálam!

Mindenki mondhatja hogy gyenge vagyok, de nem érzem hogy ebben az egészben én valaha is győzhetnék.

Ezért minden problémák közepette nem azon dolgozom hogy megoldásokat találjak (mert ugye nem is hiszem hogy meg tudnám oldani) így a szabad időmben azon gondolkodom hogy fogok majd meghalni. Hogy vajon milyen lesz a vége, és hogy úszhatnám meg minél kevesebb szenvedéssel..

Ez miatt hogy csak ezt az egyetlen végkimenetelt tudom elképzelni, már tiszta depressziós vagyok. Sajnos a drogokba is visszaestem, és kemény drogokkal lövöm magam ha megtehetem.

A barátokat, és akik közelebb álltak hozzám már mind becsaptam, hazudtam nekik, és így senkire sem számíthatok. De végül is ezért vagyok itt ahol, és azért is nem ér semmit az életem.

Mégis szomorúnak érzem ezt hogy ebbe a megoldhatatlan helyzetbe kerültem.

Ez milyen betegség lehet? Tényleg csak hülye vagyok ahogy mindenki mondja? Egy bolond. Kb lehet tényleg nem vagyok normális..

Egyedül van bármi esély még ebből kijönni? Vagy egyszerűen csak tovább reménykedhetek benne hogy egyszer csak vége lesz?



2021. jan. 25. 16:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Miket szedsz?
2021. jan. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
11, Mindent amihez leghamarabb hozzá tudok jutni. És nem szedem hanem lövöm. Fénykoromban heroint, de most a gyári 3 műszak mellett max ismeretlen olcsóbb dizájner drogokat engedhetek meg. Igazából nem fogom soha tudni elengedni, mert akkor kb olyan lennék mint egy robot. Jellegtelen. Nekem már csak ezek adnak boldogságot, de vagy 100x-osan vissza is veszik. Mégsem lesz kiszállás amíg élek. Egy vonaton ülök, amin nincs több leszálló - és egyre gyorsul. Jönnek a mélypontok, majd végül becsapódok a falba. Mégsem tehetek semmit. Már rég elvesztettem az irányítást...
2021. jan. 27. 07:21
 13/18 anonim ***** válasza:
Sztem Neked jo igy! Nagyon nehez lenne mar szembenezned a sok szarsaaaggal, amit okoztal masoknak legfokeppen magadnak. Foleg jozanul meglatnia valosagot huh apam , inkabb utazz a vonaton tovabb. Nincs returjegy!
2021. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Jó hát. Csak az élet mindig szenvedtet. Most is ha megint fizetéskor bekábulok (és megint kirúgatom magam) akkor simán szüleim jó eséllyel kidobnak innen. Vagy addig cseszegetnek amíg önként megyek el. Aztán megint jön majd a csövezés. Aztán vagy megfagyok, vagy éhen halok, vagy valami biztos lesz megint. Ahogy szokott. De mindig ezt csinálja velem az élet. És mivel aktív használó vagyok, már most érzem hogy megint jön valami újabb meglepetés. De hát ilyen az élet. Ez ennyit tud.
2021. jan. 27. 14:27
 15/18 anonim ***** válasza:

Neked ennyit, aki tett valamit az eletebe az vesz is ki belole.

Aki szart tett be az szart vesz ki

Es.kepzeld en is szerhasznalo voltam, reszegen bekabulva fetrengtem a hajogyari elott, sok rossz tortent hogy belasaam ez nem mehet tovabb!

Ha most talalkoznank valoszonuleg nem hinned el rolam!

2021. jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%
Ne drogozz inkább nézd a trainspottingot az is elég élmény. Minek neked drog anélkül is lehetsz felszabadult agyilag.
2021. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Hu az rohadt nyomaszto meg a rekviem is
2021. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek példát rólam. Én drog nélkül is komplett hülye vagyok.
2021. jan. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!