Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek kaphatok ect...

Szerintetek kaphatok ect kezelést ?

Figyelt kérdés
biporális vagyok 16 éves kb 12 éves korom óta ,voltam pszihiátrián szedtem gyógyszereket nem jött be utáltam roszul voltam tőle remegtem és feszült voltam egyszerüen már nem birom naponta változik a kedvem nem vagyok képes döntéseket hozni nem tudok aludni vagyis csak nehezen nincsenek barátaim érthető okbol bolondnak tartanak a faluba nem csodálom 2 tipus szoval tudok normális lenni szóval Lehet kérelmezni vagy valami nem érdekelnek a szövödmények az amnéziát is megkockáztatom nem érdekel ugy érzem csak két lehetőség marad a halál és ez

2021. jan. 26. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichiátereddel beszéld meg, de nem hiszem, hogy nagyon ajánlaná.
2021. jan. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Beszéld nmeg vele, de ugye tudod, hogy ez nem egy alkalomból áll?

Egyébként sok embernél hasznosnak bizonyult, de szerintem nagyon durva eljárás, habar helyrehozhat simán.

Ezt mindenképpen vele beszéld meg. Sajnálom :(

Gyógyszeres beállítás egyáltalán nem működik?

2021. jan. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon az elején jó volt aztán jött a remegés és a többi és szerintem a pszihiátria osztály csak ártott zárt volt de kiskorú vagyok ezért kérdeztem hogy lehet e ?
2021. jan. 26. 10:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehet.
2021. jan. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!