Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy ezt túléljem,...

Mit tegyek, hogy ezt túléljem, mert már gyakran úgy érzem, hogy nem akarok élni? 23/L

Figyelt kérdés

Még sose volt kapcsolatom, még sose csókolóztam és még szűz vagyok. A középiskolában bántalmaztak az osztálytársaim. A magánytól már beteg lettem, meghíztam, inzulinrezisztencia, pajzsmirigy alulműködés és PCOS is van.

Elegem van már ebből a beteg világból, hogy a férfiak bántalmaznak. Már az ismerkedés során is érződik, hogy engedelmeskednünk kellene nekik. Nem tudom, hogy hogy merészelik ezt az undorító stílust. Mindenért a nők a hibásak, de azt nem veszik észre, hogy ők hogy tudnak viselkedni a gyengébbik nemmel.

Sajnos 19 évesen már voltam szerelmes egy akkor 24 éves fiúba, ő is bántalmazott azzal, hogy nem szólt időben, hogy nem akarja. Egy napon a Facebookról értesültem róla, hogy lett barátnője...😔



2021. jan. 26. 08:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

7: jobb a személyes ismerkedés, mert az internet mindenkit álomba ringat

Ha ez úgy lesz minden, ahogy elképzelted, akkor szuper, de általában k*rva nagy csalódásokhoz vezet ez

Minden apró hiba felnagyítódik, amikor az első találkozásra kerül sor

2021. jan. 26. 14:56
 12/16 A kérdező kommentje:
8: talán...😔
2021. jan. 26. 14:57
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A személyes ismerkedés valóban jobb, ezért inkább keresni kell a neten, pár nap után tálkozni. Max csalódsz, ha nem olyan élőben. De nem baj, van aki olyan. Én így ismertem meg a jelenlegi feleségemet.
2021. jan. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13%
Mivel bántalmaztak az osztálytársak? Szóban? Nem szabadna ilyen érzékenynek lenned, ha valahogy megpróbáltad volna humorral elütni az ilyen beszólásokat, jó fej lettél volna az osztályban. - De a jelenben az a legfontosabb, hogy szedd rendesen a pajzsmirigy alulműködésre a gyógyszert, mert különben sosem fogsz lefogyni, és amíg nem fogsz lefogyni, fiút sem fogsz találni. Fel a fejjel! Eljön az, csak idő kérdése, és csak akkor, ha nem görcsölsz rá.
2021. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Egyrészt vannak olyanok akik a duci húsos hölgyeket kedvelik. Szóval még az se kizaro ok egy kapcsolathoz.


A másik hogy ismerkedj, beszélgess és előbb utóbb jönni fog az az ember aki már megfelelő.


Tökéletes nem nagyon van, de hát mi tökéletes ebben a világban? 40F.

2021. jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
75%
Bezzeg, ha ezt egy egy férfi írta vol a ki már vissza küldtétek volna az édesanyjába...
2021. febr. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!