Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kötelesek szólni a gyámügynek?

Kötelesek szólni a gyámügynek?

Figyelt kérdés

Pánikrohmos, depressziós vagyok, csakhogy még nem töltöttem be a 18.életévemet. Nem,nem műdepi,évekig mindenhogy bántalmaztak, hol szavakkal hol fizikálisan. Nem megyek jobban bele, aki kiröhögi azt, hogy valaki tizenévesen depressziós, az tekerjen légyszíves tovább. A szüleim elváltak, apámnál van a felügyeleti jog, anyámat ki nem állhatom. Már napi szinten van pánikrohamom, egyszerűen nem bírom már. Fel akarok keresni egy pszichológust, de valószínű ebből pszichiátria lesz, nem fejtem ki miért. Kötelesek majd értesíteni anyámat, a gyámügyön keresztül? 6 hónap és 18 éves leszek, inkább akkor bírjam ki, mert végülis már amúgy is hamarosan átirányítanának a felnőtt pszichiátriára, de nem? Jogos a kérdés, hogy miért nem gondoltam erre előbb, de most jött el az a pont hogy már nem bírom. Viszont ha ez menne a gyámügynek, akkor inkább szenvedek, vagy egy enyhe kis nyugtató tea, bár szerintem semmit se fog érni.

Aki nem tud segíteni, csak kioktatni, légyszi ne írjon van elég bajom.



2021. jan. 26. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
És ha értesítik akkor mi van?
2021. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert nem akarom hogy tudjon róla. Talán ezért nem szeretném, ha ez nem tűnt volna fel az írásomból. Nem akarom hogy köze legyen hozzám, nem akarom hogy az életem része legyen ennél jobban, mint amennyire sajnos az. Nem ismered a szituációt, szóval ne menj bele ebbe jobban.
2021. jan. 26. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Édesapád tudhat róla? Ő is kísérhet. Én házi orvosi beutalóval mentem pszichiátriára, és senki sem kérdezte, hol vannak a szüleim...
2021. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ő tudhat róla. Mindenben támogat, igyekszik segíteni, de ez már sajnos kevés. Köszönöm a válaszod! Remélem te már jobban vagy!
2021. jan. 26. 14:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen jól,köszönöm. Mióta elköltöztem otthonról és nem tartom a kapcsolatot a szülőanyámmal meg a nemző apámmal.
2021. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!