Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandó negatív gondolatok...

Állandó negatív gondolatok járnak a fejemben. Kibeszélhetném?

Figyelt kérdés

Már egy ideje gyűlnek bennem a negatív érzések, gondolatok, minden rossz, amit el tudok képzelni. Folyamatosan az öngyilkosságra tudok csak hivatkozni, mert nem találok jobb megoldást.

Nem először vagyok ebben az állapotban, így tudom, hogy segíthet, ha valakinek elmondhatom a bajaimat anonim.

Szeretném belátni, hogy érdemes tovább küzdenem, hogy nem a halál egy egyetlen megoldás, de úgy szeretném, ha nem léteznék, mert az annyira könnyű, csak kitörlődöm és nincs tovább senki és semmi. Teljesen elveszett vagyok, lassan már nem is szeretnék önmagamra találni a sok visszakanyarodás végett.

Pszichológus segítségére nem állok készen lelkileg sem, pénzügyileg sem. Nem baj, ha nem szakszerű a segítség, mert eddig is "befoltozott", habár nem oldódott meg semmi. Egyszerűen nem vagyok képes elmondani a bajomat szemtől szembe, embernek, képtelen vagyok rá, ugyanis ez a legnagyobb szégyenem, még ha valójában nem is az, (és biztosan megölném magam).



2021. jan. 30. 22:49
1 2
 11/11 Oriza2060 válasza:
Szia....szerintem hallgasd meg vagy olvasd el a konyvet...... [link]
2021. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!