Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csinálhatom ezt?

Miért csinálhatom ezt?

Figyelt kérdés
Sportot űzök abból, hogy olyan dolgokat csinálok, ami miatt mások el fognak ítélni. Például megszerettem állatokat gyilkolni (mondjuk olyat ölök, amit utána meg is eszek) na az a lényeg, hogy én tényleg élvezem, de csak azért, mert tudom, hogy ha élvezem, akkor majd megvetnek. Vagy egy csomószor csak azért vagyok negatív, demotiváló, lehangoló, úgymond leszivok másokat, mert akkor tudom, hogy toxikus személyiségnek tartanak majd és megutálnak. Aztán egy csomó érzelmem elfolytottam (egy-kettőt örökre), hogy érzéketlennek tűnjek és az emberek elítéljenek. Ezt miért csinálhatom? Gyakorlatilag az örökös önjsajnáltatók tökéletes inverze vagyok. Miért teszem ezt?

2020. dec. 22. 23:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés, mert csak te tudod a választ. Keress fel pszichológust sürgősen
2020. dec. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!