Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan változzak meg?

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban rengeteget bántottak és emiatt felnőtt koromban pánikbeteg lettem, ami átalakult agorafóbiává. Csak tömegközlekedésen van rohamom, emiatt el is kerülöm. A nagyobb probléma az hogy emiatt nagyon érzékeny vagyok és mindent magamra veszek és ha történik valami akkor napokig szorongok és erősebben előjön az agorafóbiám. Ilyenkor az utcán is nehéz közlekednem. Hogyan változzak meg? Fizetős pszichiáterre most nincs pénzem, a kórházi meg csak felírja a nyugtatókat amit nem szeretnék szedni ha nem muszáj. 23/L
2021. jan. 31. 22:01
 1/3 TR75 ***** válasza:
Pszichológus. Akár TB-s is.
2021. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sehogy
2021. jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a könyvek válnak be nagyon jó, van sok önfejlesztő könyv, nem is vészes árban, de sok ilyen könyvtárban is megtalálható. Mindemellett nagyon sok elgondolkodtató film és sorozat van a neten, ami segít átgondolni a dolgokat és kezdeményezi a változást, nekem az egyik ilyen sorozat volt az Anne with an E.
2021. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!