Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az erős szorongás mit tud...

Az erős szorongás mit tud tenni az emberrel?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy idővel fizikai betegségek is kialakulhatnak. Ez igaz? Ha igen, ezek milyen betegségek lehetnek?

2021. febr. 1. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokféle betegség kialakulhat, akár rák is. De rontja az életminőséget akkor is, ha nem alakul ki semmilyen betegség. Ha erős szorongásos problémád van, érdemes segítséget kérni. Én ezt tettem, azóta sokkal jobb.
2021. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Pl magas vérnyomás, aztán infarktus. A tartós gyomorideg a gyomrot is tönkreteszi és/vagy gyomorfekélyt okoz. A hormonháztartás borulása, állandó feszültség pedig fogyást, hajhullást, krónikus fáradtságot, pazsmirigy problémákat, de pl epebántalmakat, epekövet is tud okozni. Nem egy hét alatt, de tartós szorongás, stressz esetén igen.
2021. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat^^
2021. febr. 1. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!