Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha mindig itthon vagyok akkor...

Ha mindig itthon vagyok akkor el butulok?

Figyelt kérdés
Szinte ki se megyek csak ha muszáj. Nem tart el senki itthonról dolgozom jelenleg, ha muszáj ki megyek de amúgy nem. Elkezdtem vezetni csak 2 órát voltam még de nagyon rosszul ment. Lehet hogy az is az oka hogy mindig itthon vagyok? És hogy nagyon kevesett kozlekedek kint még gyalog is? El szoktam tőle ez is gond lehet. Ez itt vidék semmi nincs azért nem járok ki. Be buszozni városba meg nem szeretek csak ha muszáj.

#otthon #Butul
2021. febr. 4. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Most városban sincs semmilyen rendezvény. Butulás ellen pedig jó egy kis értelmes olvasmány.
2021. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem ez nem függ össze ezzel. Volt ismerősöm aki nagyon megküzdött a jogsiért (gyakorlat meg a KRESZ is nehezen ment neki), de évek óta vezet és tök jól. Attól hogy otthon vagy, tudsz tanulni,olvasni, tudod követni az aktuális híreket, sőt otthonról is tudsz bárkivel kommunikálni. Szóval ettől sztem nem. Nekem mondjuk a személyes találkozások hianyoznának ez esetben, de ha ertelmes dolgokkal töltöd az időt biztos nem leszel buta ettől :D
2021. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, hiszen otthon képezni is tudod magadat. Az én megközelítésem szerint, ha már ez a téma, akkor van esélyed az elbutulásra, ha az életed online, okostelefonon éled.
2021. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, a helyesírásodon már meg is látszik.
2021. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!