Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha kihagytam egy évet az...

Ha kihagytam egy évet az életemből akkor mennyire vagyok lemaradva?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nos 1 évet és 3 hónapot halogattam munka elkerülése miatt. Nem tudtam megszokni, hogy vége teljesen az iskolai időszaknak. Kezdetben nem találtam semmi olyat amit szeretnék csinálni de most másképp látom a dolgokat. Volt, hogy hetek teltek el és semmi hívást nem kaptam. Pedig több mint 200 helyre jelentkeztem. Be vallom sokat le is mondtam vagy nem mentem el mert féltem. Féltem a beilleszkedéstől, a hibázásoktól, a szenvedéstől. Jövőhéten van 2 interjúm betervezve, egyikre se érzem, hogy ez életem állása de most már ha törik ha szakad bevállalom, mert pénzem is lefogyott nagyon. Sok dolog van amit meg szeretnék venni, de jelenleg is csak tartalék 4000 forint van a kártyámon. Sok gondolat kavarog a fejemben amik megakadályoznak hogy elvégezzem az első munkanapot vagy akár az első hónapot, olyan sok lehetőségem lett volna és már rég összegyűjthettem volna 1 millió forintot is. Mostanában mentálisan zavarodott voltam, kavarogtak a gondolataim, lusta voltam elindulni. Nem szeretnék még egy évet munka nélkül lenni. Hogyan vegyem rá magam a hétfő vagy akár a csütörtöki interjúra? Sokszor annyira átvertek interjúkon is, olyan bizakodó üzeneteket kaptam. Mennyire rontottam el az életemet ezzel az egy év kihagyással? Amúgy sokszor csak aludtam, számítógépeztem, tévéztem és ettem ennyiből telt szinte ez az egy év.



2021. febr. 6. 16:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%
El kell menni és csinálni. Senkinek se könnyű az állásinterjú vagy egy új munkahely. De 2-3 hét alatt megszokja az ember.
2021. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
47%
Egy évvel vagy lemaradva.
2021. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

1.köszii

2.nahát erre rá nem jöttem volna!

2021. febr. 6. 17:06
 4/27 anonim ***** válasza:
71%
Legközelebb okosabb módon fogalmazd meg a kérdést. :D
2021. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

1 ev azert meg nem jelent semmit, 20 ev kihagyassal mar sokkal nagyobb hatranyban lennel.

Menni kell, csinalni kell, sajnos ez ilyen. Vegyel erot magadon, es most vallalj el kb barmit, mert a legtobben igy kezdjuk. Jelenlegi helyzetben ha nincs jo vegzettseged, akkor sajnos orulni kell a leggazabb melonak is, mert most egy helyre nem 5-en jelentkeznek, hanem 100-an, annyira nincs melo.

2021. febr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
40%
Nekem kozepiskola után 6 év lett elbaszva az életemből. Nyugodj meg, ha van kitartásod, helyre fognak jönni a dolgaid.
2021. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
40%
Huzzál bele és elfelejted ezt az egy évet.
2021. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

4.Ugy lesz na :D

5.Köszii nehéz lesz de cnem világvége :)

pont amúgy olyan munka lenne ami még viszonylag jó nekem csak kicsit messze van de ez nem érdeklne annyira csak lenne valahova mennem

2021. febr. 6. 17:13
 9/27 A kérdező kommentje:
6.kitartásom mostanában nincs de terveim vannak, amikhez kell a kitartás és már csak azokért a tervekért is kellene dolgozni meg pénzt kapni.
2021. febr. 6. 17:14
 10/27 A kérdező kommentje:
7.remélem ez lesz, mert ez volt talán a legrosszabb évem még a iskolai szekálásokat is leszámítva :D..
2021. febr. 6. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!