Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha kihagytam egy évet az...

Ha kihagytam egy évet az életemből akkor mennyire vagyok lemaradva?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nos 1 évet és 3 hónapot halogattam munka elkerülése miatt. Nem tudtam megszokni, hogy vége teljesen az iskolai időszaknak. Kezdetben nem találtam semmi olyat amit szeretnék csinálni de most másképp látom a dolgokat. Volt, hogy hetek teltek el és semmi hívást nem kaptam. Pedig több mint 200 helyre jelentkeztem. Be vallom sokat le is mondtam vagy nem mentem el mert féltem. Féltem a beilleszkedéstől, a hibázásoktól, a szenvedéstől. Jövőhéten van 2 interjúm betervezve, egyikre se érzem, hogy ez életem állása de most már ha törik ha szakad bevállalom, mert pénzem is lefogyott nagyon. Sok dolog van amit meg szeretnék venni, de jelenleg is csak tartalék 4000 forint van a kártyámon. Sok gondolat kavarog a fejemben amik megakadályoznak hogy elvégezzem az első munkanapot vagy akár az első hónapot, olyan sok lehetőségem lett volna és már rég összegyűjthettem volna 1 millió forintot is. Mostanában mentálisan zavarodott voltam, kavarogtak a gondolataim, lusta voltam elindulni. Nem szeretnék még egy évet munka nélkül lenni. Hogyan vegyem rá magam a hétfő vagy akár a csütörtöki interjúra? Sokszor annyira átvertek interjúkon is, olyan bizakodó üzeneteket kaptam. Mennyire rontottam el az életemet ezzel az egy év kihagyással? Amúgy sokszor csak aludtam, számítógépeztem, tévéztem és ettem ennyiből telt szinte ez az egy év.



2021. febr. 6. 16:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
20. neked is hasonló jókat. remélem, hogy további 1 év 3 hónap munkakerülés után azért felmerül, hogy mit eszel és miből melegedsz téli napokon.
2021. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

21.és csak írod tovább :D...

na jó befejeztem veled!

2021. febr. 6. 20:43
 23/27 anonim ***** válasza:

jó étvágyat kívánok a tartalék 4000 forintodhoz.


egy tipp: nem kell hétfő/csütörtöki interjú, csak simán szaladj ki a város szélére, a kamionos parkolókhoz. (de ha 20:00 után nyúlik a műszak, legyen pecsétes bárcád, mert különben megbüntetnek a rendőrök.)

2021. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

23.tudod normális stílusban is lehet kommunikálni mint ahogy az előtted válaszolók tették :)...meg dolgozok ezeken a dolgokon amik miatt félek ezért is kértem TANÁCSOKAT amikkel könnyebben tudnám csinálni. De a te stílusod inkább csak nehezíti.

ne figyeld vagy írj többet ehhez a kérdéshez jó?

köszii

2021. febr. 6. 21:00
 25/27 anonim ***** válasza:
nem figyellek tovább, de nyilván látlak majd a város szélén, ha nem jön össze más
2021. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

25.na végre eltűnsz innen a stílusoddal eggyüt.:)

többiek válaszát meg köszönöm, igazán segítőek voltatok!

2021. febr. 6. 21:15
 27/27 anonim ***** válasza:

Ne pazarold az idődet itt a gyakorin, nagy része troll, vagy idióta, aki normális az is max közhelyeket tud mondani (mind pl én is :D ).


Szerintem a te esetedben simán lehetne segítséget kérni a pszichológustól.

2021. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!