Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Terápia során jött fel nektek...

Terápia során jött fel nektek olyan érzés hogy korábbi helyzetekben hülyén viselkedtetek?

Figyelt kérdés

Nekem igen, és szégyellem magam ezért.

Elemészt, mikor eszembe jut.


2021. febr. 8. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, volt ilyen. Kulonosen akkor tortek elo ezek, amikor a szegyenrol beszelgettunk.

Ezek kozul tobbet elmondtam, es arrol beszelgettunk, hogy miert szegyellem magam. Mindig kijott az, hogy az adott helyzetben sajat magamat is megbantottam.

Javaslom, hogy mondd el a pszichologusodnak, hogy milyen erzeseket valtanak ki beloled ezek, es sokkal inkabb az okokat fogjatok vizsgalni.

Sok sikert!

2021. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha az adott szituáció miatt jó okom van szégyellni magam?
2021. febr. 8. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Nezd, nekem is vannak ilyenek. Epp ma is beszelgettunk ilyenkor. A konkluzio az volt, hogy felismerek egy rossz viselkedesi modot, igy tudok valtoztatni rajta.

Szerintem mondd el, hogy igy erzel, es meg tudjatok beszelni.

2021. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#1 voltam az elobb is :)
2021. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!