Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy megőrűltem/kezdek...

Amigossperanto kérdése:

Lehet, hogy megőrűltem/kezdek megőrülni?

Figyelt kérdés

Már korábban is kezdtem észrevenni magamon furcsa jeleket, mint azt, hogy egyszerre 6-10 dologra simán oda tudok figyelni. Az érdeklődési köreim; a humorérzékem; a világnézetem; a hozzáállásom a dolgokhoz, egyáltalán nem nevezhetők normálisnak/átlagosnak.


Egy kicsit magamról: Fizika/matek/történelem/tánc az érdeklődési köreim. Nagyon könnyen kiszűröm a negatív/mérgező/lehúzós embereket. Nagyon jól átlátom a dolgokat és nagyon jól elemzem/megértem az embereket. Az emberekben csak a negatív dolgokat nézem nem a pozitív dolgokat, mert úgy gondolom a negatív dolgok mennyisége és milyensége jobban meghatározza az embereket, mint a pozitív dolgai. Akármin tudok nevetni, leginkább az olyan dolgokon amin átlag ember nem nevet, a rasszista/ homofób/ diszkriminációs vicceken, de a fogyatékosokon is tudok nevetni.

A világnézetem eléggé más, mert én nem egyénekben gondolom a világot, hanem rendszerekben. Nagyon konzervatív vagyok és intoleráns a környezetemmel. ( Nagyon nem szeretem a homoszexuális férfiakat a közelemben, de a hetero párok is irritálnak, ha állandóan nyalják-falják egymást, illetve nagyon ellenzem a liberalista hozzáállást, mert nevetségesnek és valószerűtlennek gondolom) Nagyon arrogánsnak és beképzeltnek gondolnak néha, mert kimondom a véleményemet függetlenül attól, hogy tetszik-e valakinek vagy sem és meg is védem az álláspontomat, ha arról van szó. Nagyon, már-már kíméletlenül őszinte vagyok mindenkivel és sokakat megbántok ezzel.

Én kezdem azt hinni, hogy megőrűltem, hogy ennyire más vagyok, mint a többi ember a környezetemben.


Szerintetek ezek alapján lehetne azt mondani, hogy megőrűltem vagy csak szimplán más vagyok?



2021. febr. 8. 12:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Csak különleges és sajátságos a világszemléleted. Ez nem őrültség, hanem egyediség.
2021. febr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy őrült. Van egy személyiséged. Mindent megadnék, ha olyan lehetnék, mint te, nem olyan szürke egér, mint most vagyok.
2021. febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Miss Endzsi ***** válasza:
45%
Szimplán csak életképes vagy.
2021. febr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
41%
játéktesi a legjobb cuc próbáld ki!
2021. febr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nárcisztikus vagy... Az egész írásod saját magad fényezéséről szól.
2021. febr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%
22-es csapdája megvan? Egy őrült nem tudja magáról, hogy őrült, tehát nem lehetsz őrült. Max hülye.
2021. febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem lehet, biztos!
2021. febr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Most komolyan ideírtál egy kis regényt, amiben fényesre nyalod a saját segged?🤣 Nem vagy őrült, de ezt te is nagyon jól tudod. Ettől függetlenül nekem egyáltalán nem vagy szimpatikus. Biztos nincs sok barátod ilyen felfogással és magatartással.
2021. febr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Inkabb onbizalomhianyos vagy, amit ugy probalsz ellensulyozni, hogy nyilvanosan fenyezed magad. Sajnos ez eleg ciki.
2021. febr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Hiányzik belőled az empátia,az pedig,hogy fogyatékosokon is nevetsz hát elég durva.

Feltűnt,hogy az érzelmeidről nem írtál...vannak egyáltalán?

Őrültnek nem mondanálak,az nem ilyen de valami gond tuti van.

Vagy csak szimplán gonosz vagy a leírásod alapján.

Ennyiből ez jött le.

2021. febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!