Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ha örülnék neki ha...

Normális ha örülnék neki ha meghalnék?

Figyelt kérdés

Öngyilkosságot nem bírnák elkövetni a fájdalom miatt amivel jár és mert nagy esély van rá, hogy túléli az ember, meg nem is merném megtenni. Viszont nem élvezem az életemet, semmi nem tud motiválni, eléggé béna vagyok mindenben. Nem tudom, hogy mi értelme az életnek számomra. Barátaim, kapcsolatom nincsenek már félek ismerkedni, mert eddig csak bántottak, kihasználtak szóval magányos is vagyok.

A koronavírus miatt nincs munkám, egyik családtagom akit nagyon szeretek beteg.

Szóval ezek után mostanában azzal nyugtatom magamat, hogy egyszer úgyis megfogok halni és vége lesz mindennek.

Van esély rá, hogy ez egyszer elfog múlni?

Néha szeretném, hogy elmúljon, néha viszont nem és csak azt akarom, hogy vége legyen mindennek.



2021. febr. 8. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Az életnek nincs értelme.Ettől még lehet élni.
2021. febr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Szia. Persze hogy van esély hogy ez elmuljon s aztán meg elámulsz hogy milyen hülyeségeken agyaltál.


Főleg ha fiatal vagy még.

Barátokat ismerősöket bármikor szerezhetsz. Akár nekem is irhatsz, baratkozok veled.

2021. febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Még van rá esély, hogy elmúlik! Én nem szoktam kihasználni a barátaimat, ha akarsz, beszélgethetünk.

Menj el pszichológushoz vagy térj meg. Vagy nem tudom mit ajánljak.

2021. febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Énis ugyan ebbe a cipőben járok már kb 4 hónapja.
2021. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
4 es ha gondolod irhatsz nekem, beszelgethetünk
2021. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
68%
nekem is írhattok nyugodtan,akár instán/tiktokon is :)
2021. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Ez teljesen normális. Ha szeretsz olvasni akkor érdemes motiváló könyveket keresni. Például ami a halállal vagy a túlvilággal foglalkozik. Tudok ajánlani, ha érdekel írj privátban.
2021. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!