Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már lehet szorongás ?

Ez már lehet szorongás ?

Figyelt kérdés

Vissza kellett jönni a suliba. Szeretek itt lenni. Vannak barátaim stb stb. De annyira rosszul erzem magam. Remek a kezem. Kapkodom a levegőt. Néha azt hiszem megfogok fulladni. Nm tudok enni. Ha elkezdem akkor ram jön a hányinger. Szóval egyáltalán nm megy. Túl sok az ember. Sosincs csend. És szeretem a barátaim egy koliba vagyunk és mindenki ott van a szobába és annyira hangosak és nm tudok el menni sehova ahol csend lenni. Sokat cigizek tudom h nm jo de már régóta csinálom és sikerul am kevesebbet de ha vissza kell jonni folyton cigiznek. Kicsit úgy bezsibbad és nm tudom. Kicsit úgy csend van a fejemben. Régebben vagdostam magam. De már leálltam vele de néha nagyon kívánom. Csak jól akarok lenni. Mert am egy tok bulis és élet vidám szemelyisegem van de most nm vagyok önmagam. Lehangolt vagyok. A többiek is kérdik h miert nm eszem. Am túl súlyos is vagyok az éves be menekultem de már az se megy. Néha csak megakarok szűnni.

L17


2021. febr. 9. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Amiket itt leírtál azok lehetnek a szorongás tipikus tünetei, de a cigi nem megoldás a problémádra. Ne azzal próbálj menekülni hogy egy nagyon stresszes szitu utan elszívsz egy cigit. Azt tanácsolom hogy fordulj pszichológus szakemberhez. Még annyit a végére hogy a vágások rengeteg endorfint szabadítanak fel ami nyugtat és boldogabbá tesz. Az a baj hogy soka azt szokják meg hogy a problemák megoldása az ha elszívok egy cigit, vagy adott esetben vagdosom magam. Kérj segítséget!
2021. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!