Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hatással lehet az "apámmal"...

Hatással lehet az "apámmal" való rossz (hosszú évek óta semmi)kapcsolatom a párkapcsolati sikertelenséghez?

Figyelt kérdés

23éves vagyok,a napokban vetettem véget egy kapcsolatnak indult dolognak.3hónap randizgatás,és rendszeres találkozás után azt mondta a srác nem tudja lesz-e ebből több.Én pedig kezdtem többet érezni.Így elég dühös lettem,és megmondtam hagyjuk inkább.Volt már többször,sőt általában így végződtek,hogy nem kellettem,vagy nem voltam elég jó a férfi számára,hogy belémszeressen vagy tudjon többet érezni felém.Egyáltalán nem vagyok az a típus aki könnyen kapható,könnyűvérű.

Ezután az utolsónál tényleg elveszett minden reményem,hogy engem tud majd szerelemmel szeretni egy férfi,és jó párkapcsolatom lesz,harmonikus ,boldog.

Olvastam erről,hogy mennyire befolyásolja a választásunkat a szüleinkkel valo kaocsolat.

Úgy éreztem "apámmal"már rendbe raktam magamban a dolgot,jártam is pszichologushoz.

Ezek szerint mégse?hogy tudném tényleg elengedni,és jól választani?



2021. febr. 13. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem jó a kapcsolatom apámmal, de én is olyan vagyok mint te. nekem csak akkor működik, ha nincsenek kérdőjelek: én is akarom, ő is akarja, nem vacilálunk, nem bizonytalankodunk. én is depis voltam évekig, már ott tartottam hogy a barátaimmal is megszakítom a kapcsolatot, mert tehernek éreztem magam. aztán találkoztam valakivel, akivel tök természetesen barátok lettünk, aztán mindketten elkezdtünk érdeklődni a másik iránt. 4 éve együtt vagyunk.
2021. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Nem te vagy "nem elég jó" egy férfi szamára, hanem nem találtad még meg az elég jó fèrfit magad mellè. Ha összeférhetetlenek vagytok inkább derüljön ki hamarabb. Az apád témából max azt hozzáállást hozod, hogy azt gondolod nem vagy elég jó. Vn akinek megfelelsz úgy ahogy vagy, nem lehet minden pasinak megfelelni. Lesz olyan az életedben akinek pont te vagy a tökéletes
2021. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk a randizgatás sztem hülye szokás. Inkább járj többet társaságba, aztán majd összeakadsz valakivel. Vagy nem. Ez olyan mint a lottó. Sokan élnek persze kapcsolatban, de a legtöbb kapcsolat inkább ilyen kényszermegoldás, mert sokan nem tudják azt elviselni, h esetleg soha nem lesz senkijük. Én 15 évig voltam egyedül, pedig sokat jártam társaságba.
2021. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!