Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Néha úgy érzem, más is lakik...

Néha úgy érzem, más is lakik a fejemben és ő irányít, mi ez?

Figyelt kérdés
Általában csak akkor jön elő, ha sokáig vagyok egyedül a gondolataimmal. Nagyon rossz gondolatokat "rak" a fejembe, amiket sosem lennék képes megtenni senkivel, és elég ijesztőek is, már biztosan a zártosztályon lennék, ha el merném mondani akárkinek, de nem merem, de ha pl. mással beszélek, vagy nem vagyok egyedül, nincs gond. Lehet, hogy majd egyszer "átveszi az irányítást", és megőrülök, meg ilyenek, vagy ez normális?
2021. febr. 14. 16:07
 1/4 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Nem fogsz kerûlni zàrt osztàlyta, de nem is fogsz tudni meggyògyulni orvosi segitség nélkûl! Erre van gyògyszer csak orvos irhatja ki - nem kellene szenvedned!
2021. febr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

100%-ban egyetértek az előttem szólóval!


Fordulj szakorvoshoz - és megváltozik az életed!

2021. febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Oriza2060 válasza:
Szia....szerintem erdemes lenne elolvasni vagy meghallgatni ezt a hangoskonyvet....talan lesz olyan gondolat amire valaszt kapsz vagy mas megvilagitasba teszi a gondolataid..... [link]
2021. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tanuld meg irányítani a gondolataidat. Nem tudom hány éves vagy, de mondjuk 15 évesen én sem tudtam irányítani a gondolataimat, és elég durva dolgok jöttek ki abból, ha egyedül maradtam sokáig, de most már tudom minden "kívülről" bejött gondolatomról, h miért van, vagy legalábbis nagyjából. Amiről meg nem tudom, azt felírom, de különösebben nem is érdekel már.
2021. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!