Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszhiologus tud segiteni...

Pszhiologus tud segiteni feldolgozni azt hogy 38 évesen csak 5-10 évvel idősebb csúnya dagadt és lelkileg elhasznált nők jelölnek a társkeresőkön? Tud segiteni feldolgozni hogy már csak ez maradt?

Figyelt kérdés

Sajnos a fiatal koromból is kimaradtak a szép és fiatal nők, konkrétan egy se volt, de mostanra ez nagy trauma lett, hogy miközben az ország tele van szép nökkel, nekem semmi esélyem náluk.

Érdemes olyannal kezdeni aki igazából nem tetszik? Vagy a maradék időt töltsem inkább egyedül? Én is öreg dagadt szegény vagyok, de látok látszólag hozzám hasonló férfit jó nővel, ezért nem értem hogy nekem miért nem lehetet egész életembe egy se...



2021. febr. 16. 12:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy egyáltalán jelöl valaki! Már az nagy dolog!
2021. febr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Már megint kezded?! Azt hiszed majd valami álom nő itt rád fog írni?!!!
2021. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Emeld fel a dagadt valagadat és menjél el futni, ahelyett hogy itt nyafizol hogy nem jutott dinnyeföld... eszem megáll.
2021. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem mielőtt a nőket kritizálod, gyakorolhatnál némi önkritikát...
2021. febr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Ez a kérdés most csak egy vicc akart lenni ugye ? Miért szeretnél te magad mellé egy bombázót, holott te sem vagy már 20 éves és elvileg dagadt is.

Természetesen ezzel nincsen semmi probléma, azzal sem, hogy szegény vagy, de ideje lenne végre két lapon a földön járni 38 évesen és nem 10/10es nőkről álmodozni.


Én 24 éves vagyok, mások szerint gyönyörű vagyok (nem egoizmus, de ez valószínűleg köszönhető annak, hogy fiatal vagyok még és rengeteg edzek és az arcom is van egy átlagos, kis igényességgel átlag feletti egy kicsivel).


Személy szerint én nem tudnék egy ilyen férfivel, mint te, bármilyen fajta kapcsolatot is létesíteni, mivel az egész gondolatmeneteddel probléma van. Pszichológushoz menni azért, mert neked nem jut jó nő ? Mit akarsz, ha te sem vagy valami adonisz? A nők nagyrésze amúgy sem a külsőre megy, vagy a pénzre, hanem a belső értékekre. Veled van a probléma, a hozzáállásoddal, a gondolkodásoddal, az életszemléleteddel. Mit segítsen rajtad a pszichológus?

2021. febr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#4 gyakorlok. Tudom hogy nézek ki. Ahogy olvashatod is , a kérdés arról szól hogy pszihologus tud e segiteni feldolgozni ezt a helyzetet?
2021. febr. 16. 12:57
 7/17 A kérdező kommentje:
#1 olyannak kell örülni ami nem okoz örömet? Mit kezdjek a 100 jelöléssel ha mind olyan amire semmi szükségem?
2021. febr. 16. 12:58
 8/17 A kérdező kommentje:

#2 nem az van a kérdésben, hogy bomba nők irjatok...

Hanem hogy pszihologus tud e segiteni feldolgozni egy ilyen problémát.

2021. febr. 16. 12:59
 9/17 A kérdező kommentje:
#3 aki fut annak jó nője lesz? Akkor millió macsó pasi lenne a Margit szigeten, de ehelyett csak néhany fanatikus ferfi futót és néhyán duci nőt látok ott futni. Szóval nem hiszem hogy összefüggés van a futás és a szép nők megszerzése között
2021. febr. 16. 13:02
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Pfff tényleg reménytelen vagy, menjél pszichológushoz!
2021. febr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!